Родинні історії

Поки невістки немає я встигаю погодувати сина нормальною домашньою їжею. Шкода онука, бо він ще не знає, яка йому мати дісталася.

Я з самого дитинства намагалася дати синові все найкраще. Ми все життя жили у селі, аби забезпечити дитині найкраще харчування. В нас були майже всі види свійської птиці, корови, свині та купа іншого. Синові купляли найкращу техніку і він був у захваті, зрештою став програмістом.

Син ріс та розвивався. Та інші діти дражнили його, казали, що він пухкий, але ж тоді… Через якийсь час він вивчився, вступив до університету. Ми йому постійно надсилали посилки, то ж харчувався він добре. А після вишу повернувся до нас, бо працював віддалено.

Потім він знайшов собі дівчину, яка жила на квартирі у міста. А далі все, як у всіх – весілля, діти… Невістка мені подобається – гарна, висока, з характером. Вирішили вони зробити ремонт у квартирі, тому я запропонувала пожити в нас. Але то ж знав, що все обернеться так…

У перший же день невістка прибрала з холодильника всю їжу та заставила  полиці якимись кашами, ягодами, сиром та іншим. З нашого залишила лише курку, молоко та яйця. Коли я спитала, що це таке, то вона відповіла, у їхній сім’ї не їдять шкідливу їжу.

Ми помічали, що наш синочок схуд. Я готувала то котлети, то картоплю, то смажила курку, а на гарнір домашні закрутки – грибочки, огірочки та багато іншого. Але вони нічого не їли, бо курка смажна Все вилетіло у відро для сміття. Чи бачите, курка пересмажена, а значить шкідлива, а в консервації оцет та сіль, що небезпечно для шлунка.

Ми то все їли все життя і нічого, виглядаємо, як всі. А от невістка худа. Так молода мама немає виглядати. Як же вона дитину годуватиме? І характер не суворий, то вона просто від недоїдання роздратований. Та ще й то бігає десь зранку по лісу, то на велосипеді катається. Поки невістки немає я встигаю погодувати сина нормальною домашньою їжею. Шкода онука, бо він ще не знає, яка йому мати дісталася.

От думаю, як далі сина годувати. Вони ж у місто повернуться, а там мене немає, то хто ж йому готуватиме. А поки він в нас, то й щічки повернулися. Не розумію, що то за таке здорове харчування, що нічого не можна. Воно й не дивно, що на ньому так худнуть й характер псується. Та це ж ніяке не здоров’я.

Вам також має сподобатись...