Родинні історії

Поява онуків аж ніяк не зблизила мене зі свекрами. Мати чоловіка так і дивилася на мене скоса, а дітей моїх теж не жалувала…

Я не говорю з сестрою вже кілька місяців. Може я й не права, але все ж таки  я теж не чужа людина своїм батькам і маю право на частину їх нерухомості. А зараз я не розумію, як вийти з ситуації, що склалася. Сестру я дуже образила, але й поступатися не хочу.

Заміж я вийшла дуже рано, фактично одразу після школи. Чоловік мене дуже кохає, а от його батьки мене недолюблюють. Після весілля я переїхала жити в будинок свекрів, бо чоловік не мав окремого житла. Будинок його батьків дуже великий, тому там місця вистачало всім.

Вже за кілька років я стала щасливою мамою двох янголят. Поява онуків аж ніяк не зблизила мене зі свекрами. Мати чоловіка так і дивилася на мене скоса, а дітей моїх теж не жалувала. У мого чоловіка ще сестра є і саме вона отримує всю допомогу та любов.

Поки я намагалася розібратися зі свекрами, за моїми власними батьками доглядала моя старша сестра. Вони не були немічні, мам як і тато давали собі раду та мали господарство. Сестра все боялася їх залишити, заміж не вийшла, тому жила з ними. Фактично була хатньою робітницею, хоча батьки казали їй, щоб влаштовувала своє життя.

Пройшов час і моїх батьків не стало. Кілька місяців ми впорядковували всі справи. В один з днів прийшла до мене сестра й попросила написати відмову від майна батьків. Я була трохи шокована, бо я ж маю такі самі права. За її словами, я кинула батьків, а вона їх доглядала, тому має право на все майно. Звичайно, я не погодилася.

Нагадала сестрі, що батьки їй неодноразово казали, щоб вона будувала своє життя, щоб шукала своє щастя, а не сиділа біля них. Ці слова її лише розізлили Звичайно, з однієї сторони в її словах була крихта правди. З іншої чому я маю відмовлятися від того, що залишили мені мої батьки.

Батьки чоловіка мене не люблять, тому скільки ще я часу зможу жити в їх будинку невідомою. Будинок і земельну ділянку моїх батьків можна продати, а гроші поділити. І мені буде за що придивитися якесь своє майно, і сестрі вистачить.

Вона й досі не заміжня. Інколи мені здається, що мене в тому винуватить. Я не жалкую, що не поступилася сестрі, але тепер вона зі мною не спілкується. От що з цим робити? Як вийти з конфлікту?

Вам також має сподобатись...