Правду мій чоловік розповів через кілька днів. Я тоді сильно плакала, бо не розуміла, як він міг мені зрадити

Було вже 30 грудня, коли чоловік раптово повідомив, що він їде у відрядження. Я була шокована. Як так? Дитина так чекала свята та феєрверків з батьком, а тут відрядження.

Я так засмутилася, що не стримала сліз, які чітко показували моє ставлення до подібного. А от чоловік свої очі ховав, відводив погляд і намагався на мене не дивитись. Але він поспішав, бо його чекали в іншій квартирі. І, як потім з’ясувалося, чекало на нього зовсім не керівництво.

Виявилося, що свою коханку він зустрів нещодавно, але одразу втратив голову. За його словами, пристрасть надала нового сенсу його життю. Перед Новим роком якраз до неї він і збирався на швидкоруч. Я не можу сказати, що мій чоловік погана людина, але нова пасія його захопила.

Він також розповів, що в той день майже доїхав до коханки, але розвернувся. По дорозі заїхав у найближчий супермаркет, де купив дитині подарунок. Опівночі він вже сидів за столом та їв улюблене м’ясо і дивився на сина, який розгортав величезну коробку з іграшковою залізницею.

Правду мій чоловік розповів через кілька днів. Я тоді сильно плакала, бо не розуміла, як він міг мені зрадити. Та я й досі не знаю, що мені робити. Як я маю далі з ним жити? Він запевнив, що з іншою жінкою більше не спілкується. Чи можна йому вірити?

You cannot copy content of this page