Промайнуло кілька тижнів й приїхала до сина з невісткою у гості. Я була шокована. Невістка навіть стіл не накрила, лише чай запропонувала.

Моя невістка мені не сподобалася одразу. До весілля я її знала лише два тижні, а вже розуміла, що вона не пара моєму синові. По ній було видно, що працювати вона не звикла – губи, вії, манікюр – яка ж з неї дружина чи мати? Звичайна лялька. Як вона могла сподобатися моєму синочку – навіть не здогадуюся. Він завжди був наївний та довірливий.

Після весілля ми колективно вирішили, що перший час вони поживуть у нас.  вже звикла до їхніх сварок – постійно невістка була чимось невдоволена. За ті пару місяців, що вони жили у нас, я всього кілька разів бачила її, щоб виходили з кімнати.

Їла невістка лише те, що замовляла через доставку. Працювала в салоні майстром з манікюру, то ж графік був не постійний. Нічого не готувала та не допомагала мені з хатніми справами. Потім вони з’їхали на орендовану квартиру. В останній вечір невістка навіть сіла з нами за один стіл. Та коли вони сідали в машину, мені здалося, що вона зневажливо подивилася на нас.

Промайнуло кілька тижнів й приїхала до сина з невісткою у гості. Я була шокована. Невістка навіть стіл не накрила, лише чай запропонувала. Та я знала, що щось таке буде, тому сама все їм привезла та забила їжею холодильник. Виявилося, вони вже в Єгипет зібралися. Я навіть про це не питала нічого.

Додому я прийшла, як варена. Все розповіла чоловікові, той лише відмахнувся. Невістка повністю контролює мого сина, я слова не смію сказати, так ще й господиня з неї ніяка. Я впевнена, що син з нею голодує. А що буде, коли діти підуть?  І я нічого не можу вдіяти.

You cannot copy content of this page