Родинні історії

Ще гірше стало, коли серед друзів пішли чутки, що моя подруга начебто ще раз вийшла заміж у Німеччині. Звідки воно взялося ніхто не знав

Моя подруга з її чоловіком жили досить добре – великий будинок, кожен працює, двоє дітей. Але так сталося, що вона втратила роботу, грошей стало не вистачати. Моя подруга поїхала на заробітки за кордон – Чехія, Італія, а потім і до Німеччини.

У роботі та переїздах минуло довгих 10 років. Діти вже виросли, її чоловік працював на колишній роботі і непогано заробляв, але моя подруга вертатися не поспішала. Сусіди сміялися з чоловіка подруги. Хтось жалів його, хтось казав, що він сам винен. При цьому кожен був впевнений, що моя подруга знайшла вже давно когось й живе спокійно у Європі.

Її чоловікові було важко. Ще гірше стало, коли серед друзів пішли чутки, що моя подруга начебто ще раз вийшла заміж у Німеччині. Звідки воно взялося ніхто не знав. Звичайно ж, це була не правда. А потім й почали говорити, що й він має коханку. Згодом все ж таки моя подруга повернулася. Грошей було достатньо, діти виросли й вони жили у двох досить щасливо.

Вам також має сподобатись...