Соромно перед родичами через роботу дружини, через це не можемо завести дитину

Одружені вже два роки, живемо у моїй квартирі. Обом по 27 років. Вважаю, що настав час подумати вже і про дітей.

Але мене турбує, що дружина працює у нічному клубі. Вона ще, коли була студенткою, почала працювати офіціанткою, зараз адміністратор залу.

Вже протягом року піднімаю розмови щодо її роботи, прошу звільнитися та знайти щось нормальне. Мене не влаштовує нічний режим, та й не тільки це звісно.

Вважаю, що це робота для вільних молодих дівчат, а не сімейної жінки, майбутньої мами. Але далі за розмови справа не йде. Дружина слухає мене, киває, навіть у чомусь погоджується, але не йде.

Вона має закінчену вищу освіту у сфері туризму, вона цілком могла б знайти іншу роботу. Тим більше, що я нормально заробляю і міг би повністю утримувати сім’ю, поки вона знайшла б інше місце.

Дуже хотів би дізнатися жіночу думку на цю тему, навіть напевно покажу дружині коментарі. Ось поясніть мені, що може тримати заміжню дівчину у нічному клубі? Для чого їй нічний графік роботи?

Я зовсім не ревнива людина, дружині повністю довіряю, знаю, що нічого зайвого вона собі не дозволяє. Там простий клуб, просто дискотека та бар. Але навколо люди, що напідпитку, компанії, шум і гам. Навіщо їй там перебувати?

Дружина аргументує тим, що непогано заробляє там. Тож вона і в іншому місці зможе заробити! Мені вже незручно перед родичами та друзями, адже всі знають, де вона працює, знизують плечима.

А що я можу зробити? Розлучатись? Ставити питання ребром? Порадьте щось.

You cannot copy content of this page