Старша сестра раптом заявила, що правильніше було б розділити будинок не по дітях, а по внуках. Зрештою у неї троє дітей, а у мене тільки одна дочка

Наш батько вже немолодий і все частіше замислюється про наше майбутнє. Буквально так прямо і говорить, мовляв, дівчатка мої, як ви будете далі, що з вами буде.

Я знаю, що турбується про нас, але старша сестра, здається, іншої думки. Все тому, що тато прийняв саме таке рішення.

Не так давно він запросив нас сім’ями в наш рідний дім, де ми з сестричкою колись виросли. Тепер ми обидві одружені, живемо в різних кінцях міста, а батько залишився в приватному секторі.

Завжди приїжджаємо до нього, малих можемо залишити, ну і природа, звичайно ж. Цього разу батько приготував м’ясо на вогні, його коронну страву.

Ми з сестрою, звичайно, зробили половину решти роботи, але так у нас давно повелося. І ось, коли вечеря закінчилася, усі розслабилися і стали відпочивати, тато покликав мене з сестрою на кухню і сказав, що у нього є до нас серйозна справа. Ми очікували, що він збирається сказати щось важливе.

Так і сталося, батько заговорив про заповіт і спадщину. Він сказав, що вже збирає всі необхідні документи, щоб передати нам власність і хоче розподілити все рівними частками. Півбудинку мені і півбудинку сестрі. Так само розділить і ділянку. Ось тут і сталося те, чого ніхто не очікував.

Старша сестра раптом заявила, що правильніше було б розділити будинок не по дітях, а по внуках. Зрештою у неї троє дітей, а у мене тільки одна дочка. Так що, на її думку, ділити спадщину строго навпіл не зовсім справедливо. Може бути, батько передумає і зробить так, як вона каже?

Чесно кажучи, мене такий її випад збентежив. Наче тато одних онуків любить більше, а інших менше. Здається, батько теж не очікував подібної заяви.

Він відповів сестрі, що будинок буде все ж ділити між дітьми, а не між онуками. І оскільки у нього тільки дві дочки, то все строго навпіл.

Сестра нічого не сказала, а просто встала і пішла. Навіть не попрощалася. Зібрала малих, покликала нічого не зрозумівшого чоловіка і всі разом вони зникли. І з тих пір як обрубало.

Сестра не спілкується ні зі мною, ні з батьком. Намагалися через чоловіка, але він хоч і поставився з розумінням, але каже, що втручатися не стане. Щоб не зіпсувати відносини ні з нами, ні з сестрою.

Але найбільше переживає батько. Він хотів зробити як краще, а вийшло, що потрапив в дурну ситуацію. Просто по своїй душевній простоті, вирішивши розділити свою любов між дочками порівну. І ось до чого це призвело.

Я вже подумую поговорити з ним, нехай поділить на онукам. З мене не убуде, а ось батькові все ж стане спокійніше. А я з сестрою потім якось сама розберуся.

You cannot copy content of this page