Родинні історії

Свекрусі це все не сподобалося, і вона влаштувала скандал, сваривши мене на чому світ стоїть. З того часу вже майже місяць пройшов, а вона й на дзвінки не відповідає…

Свекруха вимагає, щоб ми її забрали жити до себе. При цьому вона має власний дім, але не в місті, якби їй хотілося, а в селі поряд. Ми вже пропонували їй продати будинок та ділянку та купити квартиру, але вона проти.

Спочатку заяви, що вона буде жити з нами я сприймала як жарт. Велику трикімнатну квартиру мені батьки подарували, а самі переїхали жити в заміський будиночок. Я в цій квартирі навіть не хазяйка, бо вона належить моїм батькам, але навіть вони не вимагають в мене забрати їх.

Ситуація зі свекрухою погіршилася, коли в нас донечка з’явилася. Тоді вона взялася за нас з новою силою. В цей раз почалися вимоги, щоб вона приїжджала з онукою бавитися, але мені помічники не потрібні. Я прекрасно з усім справляюся. Хоче в гості, то нехай приїжджає, але вона ж хоче нас переїхати жити.

Тоді свекруха нарешті сказала правду, що знайшла собі чоловіка, а він в місті живе. Я обурилася, як має чоловіка, то нехай до нього й їде, але виявилося, що він винаймає кімнату і може її залишити в себе. Тому свекруха хоче до нас. На диво чоловік підтримав матір, а не мене, бо вона ж старенька, то можна було б вже й погодитися.

Дізнавшись про це, свекруха вдалася до нових маніпуляцій. Казала, що погано почувається, а син повинен про неї піклуватися. Звичайно ж, це був аргумент, щоб до нас переїхати. Справа наближалася до скандалу. В якийсь момент я не витримала і просто вибухнула.

Я поставила ультиматум – або мій чоловік живе зі своєю матір’ю окремо там, де хочуть, але не в квартирі моїх батьків, або все залишається як було та свекруха може одні вихідні на місяць бути в нас, щоб зустрічатися з чоловіком. Зрозуміло ж, що онучку вона використовувала лише для своїх маніпуляцій і допомагати не збирається.

Свекрусі це все не сподобалося, і вона влаштувала скандал, сваривши мене на чому світ стоїть. З того часу вже майже місяць пройшов, а вона й на дзвінки не відповідає. Чоловік зараз до неї поїхати не може через роботу, тому просить, щоб я з дочкою туди поїхала.

В мене ж жодного бажання їхати до цієї жінки, бо я бачу її хитрощі та маніпуляції наскрізь. Як на мене, тут все зрозуміло, але чоловік іншої думки. Я з цієї ситуації не можу ніяк виплутатися. Вже навіть думаю, що то я така бездушна? Чи все ж таки я права, а моя свекруха маніпулятор?

Вам також має сподобатись...