Син побачив, що в мене поганий настрій, тому визвався ввечері мити посуд. Майбутня невістка навіть не запропонувала йому допомогу

Мені вже за 50. Все життя я вважала, що історії про свекрух лише дивні вигадки. Та минулих вихідних я зрозуміла, що це не так. Мій син має скоро одружитися, наречену я бачила кілька разів, але ніколи з нею нормально не спілкувалася.

Минулі вихідні ми вирішили провести на дачі та познайомитися з нареченою сина ближче. До приїзду дітей я приготувала різні страви, а коли син із невісткою приїхали, я почала накривати на стіл. Попросила майбутню невістку допомогти мені на кухні. А вона й знаку не подала, що почула мене. Спочатку я подумала може вона мене не розчула, всяке буває. Після обіду невістка із сином пішли до хати відпочивати, а я з чоловіком – тарілки мити.

Після відпочинку син з невісткою пішли гуляти до річки, а потім повернулися до столу на вечерю. Я попросила дівчину сина сир нарізати до столу, але відповідь мене приголомшила. Дівчина заявила, що в гостях ніколи нічого не робить, бо хазяйка краще знає.

Я дуже здивувалася такій відповіді. Всі вихідні вона навіть не спробувала мені допомогти. Увечері, коли чоловік із сином почали смажити шашлики, невістка стояла поряд і мило розмовляла, а я знову накривала стіл. Син побачив, що в мене поганий настрій, тому визвався ввечері мити посуд. Майбутня невістка навіть не запропонувала йому допомогу. Можна було б хоч тарілки зі столу забрати.

Наступного дня молодята спали до полудня. Потім почали потихеньку збиратися до від’їзду, бо обом на роботу. Навіть ліжко за собою не прибрали. Така поведінка для мене дивна. Я не знаю, як далі налагодити стосунки з невісткою, адже весілля вже на носі.

You cannot copy content of this page