Родинні історії

Та коли син з невісткою приїхали за дитиною, то мені влаштували скандал – я не так доглядала дитину

Ситуація в мене склалася не з найкращих. Якось син подзвонив пізно ввечері та попросив кілька днів посидіти з онуком. Семимісячний малюк мене радував, тому я радо погодилася. Тим паче, що за цей час я онука бачила лише два рази, а тут така нагода побавитися.

І ось мені привозять онука з усіма речами: одяг, баночки, іграшки. На ці кілька днів я навіть взяла пару відпускних днів, керівництво пішло мені назустріч. Перша ніч була важкою. На новому місці без мами малеча не ніяк не засинала, але вже на третю добу все налагодилося. Я його по спинці гладила і він засинав.

Через п’ять днів подзвонила невістка з мільйоном питань стурбованої матусі. Я заспокоїла її, як змогла. Невістка трохи недовірливо поставилася до моїх слів, але наче все було гаразд. Я навіть сама готувала всі овочеві та фруктові пюре, адже вони корисні, коли свіжі.

Так я пронянчилася з онуком два тижні. Та коли син з невісткою приїхали за дитиною, то мені влаштували скандал – я не так доглядала дитину. Тепер до онука мене взагалі не пускають. Та я впевнена, що все робила правильно, а невістка просто не хоче це визнавати. Краще б слухалася мене.

Вам також має сподобатись...