Родинні історії

Також моя свекруха вважає, що знає краще за нас, як нам жити, та постійно лізе зі своїми порадами. Я вже не знаю, як боротися з її постійними маніпуляціями та втручанням в наше життя

Моя свекруха гарна та весела жінка. Їй трохи за 50, але вона слідкує з модою, полюбляє стильні зачіски та актуальні сукні. Ця жінка не забуває дбати про свою фігуру і дуже переймається, якщо побачить кілька зайвих кілограмів. Свекра я свого не знала, а мій чоловій лише знає, що батько пішов від них, коли він був ще маленьким. Його мама нові стосунки не будувала й присвятила життя єдиному синові

Вона живе у передмісті, але майже весь поряд з нами. Щодня дзвонить по кілька разів та допитується про усі подробиці нашого особистого життя. Мій чоловік обов’язково їде на вихідні до мами.

Крім того, вона майстерно тягне гроші з нашої сім’ї на свої забаганки. То вона хоче відпочити якомога далі від будинку, то їй треба зробити ремонт, то нову  сукню чи на перукаря не вистачає. Через такі непередбачувані витрати ми не те, що на власне житло не можемо зібрати кошти, а й живемо від зарплати до зарплати, рахуючи кожну копійку.

Коли я сказала чоловікові, що його мати поводиться трохи дивно, то кинувся захищати матір. Та розмова закінчилася сваркою, тому я йому вже нічого не говорила, але ж проблема нікуди не ділася. Вона втовкмачила синові в голову, що він її боржник, а той в це вірить. Також моя свекруха вважає, що знає краще за нас, як нам жити, та постійно лізе зі своїми порадами. Я вже не знаю, як боротися з її постійними маніпуляціями та втручанням в наше життя.

Вам також має сподобатись...