Тимур почав знову просити виправити двійку, а якщо ні, то він грозився сказати, наче я його домагалася

Кажуть вчитель, це як уособлення моральності, етики, і головне – людських цінностей. Саме тому я вибрала цю професію.

Пропрацювала в школі 5 років, і тут мені пропонують місце в школі для хлопців. Це приватний ліцей з посиленою військовою підготовкою.

Там я мала викладати уроки іноземних мов. Знайомство з дітьми ще з першого дня пройшло не дуже. Почалося все з того, що я не знайшла крейди, тому запитала у хлопців де взяти.

Мені вказали на велику коробку на шафі. Коли я хотіла дістати її, то з коробки на мене посипалася покришена крейда.

Я продовжила урок, можете мене засуджувати, казати, що вчителі так не повинні робити, але хтось мав би їх поставити на місце.

Тому я змусила головного в їхній “банді” написати на дошці речення. -Тобі треба, ти і пиши, а я буду за тобою записувати, – висказався Тимур…

Добре, я взяла в руки невидиму крейду і почала писати. Разом з тим, надиктовуючи текст, при цьому просила всіх писати на слух.

Весь клас записав мій текст, Тимур, звісно ж, отримав 2. Побіг до директора, той прийшов і спитав, за що улюбленому і найкращому учню 2 бали.

А чи не тому він був найкращим, що його батько депутат? Не відомо. Та ситуацію я пояснила. Всі ж інші записали, значить крейда все ж була, і напис був. Директор попросив привести себе до ладу і не сидіти на уроці в крейді.

Я послухалася і зняла кардиган. Тут же Тимур почав знову просити виправити двійку, а якщо ні, то він грозився сказати, наче я його домагалася.

Я показала на свої руки і прес. І спитала, чи готовий він в такому разі позмагатися зі мною тілами. Я бачила, що він хлопець досить “пухкий” і коли інші учні мають гарну фізичну підготовку, зв’язки його батька не проходять і повз уроків фізкультури.

Словом, Тимур почав роздягатися, діло дійшло до спіднього, він зупинився. Я спитала:

-Чого ти чекаєш, продовжуй, здивуй мене…

Хлопець, явно очікував іншої відповіді. Швидко зібрав свої речі і втік. Більше казусів в нас на було. А головне – діти почали слухатися.

Так, це не педагогічно, не справедливо, антиморально і все таке, зате як дієво. Хтось ще хоче висловитися про моральний облік вчителя?

You cannot copy content of this page