У всіх нормальні коханці, а мій на борщ до мене бігає

От у всіх жінок коханці нормальні, самі знаєте для яких цілей ходять, а мій, дивний, не те слово. Приходить до мене смачно поїсти, сорочки попрати, про життя поговорити.

За 4 роки всякого було, але ніякого спання в одному ліжку, навіть мови про це не йшло.

Ми познайомилися в супермаркеті, він мені допоміг важкі сумки донести додому, а коли зайшов з пакетами в квартиру я чай запропонувала. Не відмовився, ми говорили довго з ним, а потім він пішов додому.

От в нього жінка є, вона працює в магазині жіночої білизни, я була якось там, бачила її, я їй не рівня звісно.

Вона дуже гарна, фігура і обличчя, волосся, доглянута жінка, зразу видно, що така борщі готувати не буде. Посуд не буде до блиску натирати і сорочки прасувати.

Я іноді відчуваю себе нікому не потрібною, тому він таким чином, наче дає мені ілюзію, що в мене є надійна опора і підтримка. Саме цікаве, що ця його жона, вона рахує, що якщо вона гарна в ліжку, то він від неї не піде і не знайде іншу.

А я тепер думаю, от я підкачаю животика, куплю кілька модних комплектів у неї в магазині, і теж стану такою гарною і спокусливою.

І тоді я буду мати все, що йому потрібно, а вона спуститься на землю. Я не вірю в те, що в них там справжня сім’я, адже дітей вона не хоче, за його здоров’ям теж не слідкує, годує тільки якою травою і оливками.

Та і взагалі, будь якому чоловіку треба нормальна жінка, готова на все заради нього, а я така. А пишу з надією, що ви порадите мені з чого почати, може роботу поміняти, бо я ж на базарі працюю, або вії наростити, чи нігті, ти може на якісь курси піти? Він всеодно мій буде.

You cannot copy content of this page