Угода відбулася півроку тому. Народився онук, назвали Артуром. А ось тітка живе в тій квартирі досі і молоді заїхати не можуть

Мене звуть Людмила Сергіївна, мені 54 роки. Але проблема, яку я хочу розповісти, стосується не тільки мене. Справа в тому, що наш з чоловіком син зараз сам готується стати батьком.

У нього хороша дружина, непогана для його віку робота, але є проблеми з житлом. Постійна оренда не дозволяє відкласти якісь гроші про запас, і це нам абсолютно не подобається.

Природно, ми і раніше замислювалися над цим питанням. Але не сказати щоб серйозно. Так, проревізуємо пару днів місцеві газети та інтернет-оголошень.

Як завжди: там шахраї, там ріелтори (те ж саме, якщо врахувати які % вони беруть), а там бабусі, які продають свої старі однокімнатні хрущовки за ціною боїнга.

Але, коли ми дізналися про швидку появу онука, довелося здорово подумати. Справа в тому, що у мене є мама, яка живе в селі. Вона вже старенька, і їй не завадить наша з чоловіком допомога. Та й народження правнука – зовсім не рядова подія.

Коротше кажучи, мама погодилася переїхати до нас в «двушку», а її квартиру ми домовилися продати.

Потрібно ще згадати, що ми з чоловіком теж часу дарма не втрачали, а відкладали з кожної зарплати деяку суму грошей на майбутнє сина. У банк не ходили, просто переводили все в валюту. Одного разу наші вкладення вже згоріли, так що цей варіант був остаточним.

Не те щоб у нас була якась велика сума, ні. Але додавши її до отриманих від продажу маминої квартири грошей, коштів вистачало на деякі варіанти.

Серед рідні новини поширюються дуже швидко. І ось незабаром мені подзвонила рідна тітка, мамина сестра. Вона дізналася про нашу ситуацію і запропонувала купити її «вторинку» і дешевше.

Непогана квартира, в хорошому районі міста, близько до центру, та й взагалі вона вже обжита і ремонт їй потрібен, хіба що косметичний.

Все складалося непогано, і вирішено було погоджуватися. Але тут тітка висунула свою єдину умову: після отримання грошей вона хоче пожити в своїй колишній квартирі ще з місяць.

Там у неї якісь справи, і їй потрібно зовсім небагато часу. Але це все усна домовленість, та й до чого якісь побоювання. Рідні ж люди, їй-богу.

Угода відбулася півроку тому. Народився онук, назвали Артуром. А ось тітка живе в тій квартирі досі. Спасибі, хоч комуналку вчасно оплачує. І вигнати її рука не піднімається.

Справа в тому, що виручені гроші вона вклала в новобудову. Там забудовник обіцяв привести все в порядок протягом місяця, не більше. Будівництво-то було на останньому етапі.

Але нічого не вийшло. То проблеми з комунікаціями, то виявилося, що фундамент залитий неправильно. А зараз ось тітка почула, що він і зовсім думає об’явити себе банкрутом.

З одного боку, я повністю за те, щоб вигнати тітку куди подалі. Гроші їй ми заплатили, і квартира по факту наша. Онук народився, та й синові ми обіцяли.

Але, з іншого боку, тітка не чуже людина, і мама дуже через неї розстроюється. Та й те, що вона потрапила в лапи шахраїв – не її вина. У себе нам її не розмістити, а нічого більше ми придумати не в змозі.

Порадьте, будь ласка. Що можна зробити в такому випадку? Ніякі професіонали нам допомагати не хочуть. А більше йти нам нікуди.

You cannot copy content of this page