Родинні історії

В мене були певні накопичення, в чоловіка теж, тому з тим проблем не було. В принципі все було б добре, якби не реакція дочки…

Образила доньку, зробивши ремонт у своїй квартирі. Вона вважала, що я все маю їй віддати. Тепер зі мною не розмовляє, а я не знаю, що тепер робити. Донька рік тому вийшла заміж. Вона з чоловіком винаймає квартиру та хочуть купити своє житло.

Я ж хотіла нарешті зробити ремонту у своїй квартирі. Хотілося пожити за нормальних умов. Тим більше, що така можливість є. Взяли кредит на ремонт квартири, робили все капітально. Нарешті моя квартира за багато років виглядала так, як ми хотіли.

В мене були певні накопичення, в чоловіка теж, тому з тим проблем не було. В принципі все було б добре, якби не реакція дочки. Вона дізналася про ремонт та начебто відреагувала спокійно, але коли з’ясувалося, що ми брали великий кредит, то дочка просто збісилася.

Вона заявила, що не чекала від нас такого егоїстичного вчинку. Нагадала, що свекри готові їй допомогти, а ми замість допомоги витрачаємо гроші на себе. Пригрозила, що ми онуків не побачимо. Вже півроку вона зі мною не говорить. Я теж не прагну налагоджувати контакт. Дуже образилася на неї, бо дочка егоїстично відреагувала. Їй би порадіти за нас, а не влаштовувати скандали.

Якби щось серйозне було, ми б без найменшого вагання допомогли доньці та її сім’ї. Але таке питання не стояло. Тому ми вибрали свій комфорт, маємо право, зрештою. А її образи говорять тільки про недалекий розум, як би це не було сумно визнавати.

Вам також має сподобатись...