Валерій як і раніше забезпечує мого сина і буде далі про нього піклуватися. А ось мене рідний син мене бачити не хоче. Це найболючіше

Я була далеко не із забезпеченої сім’ї. Батько на підробітках, мати працювала в держустанові. Так що довелося самій шукати своє покликання. Вивчилася на майстра манікюру і стала обслуговувати як жінок, так і чоловіків.

Зрозуміло, у мене були всякі залицяльники. Я була досить привабливою дівчиною, на свій власний подив (батьки були далеко не красиві).

Але тільки залицяннями все і обмежувалося. Заміж мене ніхто не кликав.

До мене в салон почав ходити один чоловік. Звали його Валерій.Чоловіком він був негарним, але дуже багатим і, як незабаром з’ясувалося, закоханим.

На той момент мені було років 25, а йому 45, і він був готовий піти в ЗАГС хоч на наступний день. Залицявся він красиво: квіти, ресторани, подарунки. Незабаром він зробив мені пропозицію.

Я взагалі його не любила. Коли я виходила заміж, мене тішило те, що хоча б життя у мене буде забезпеченим. Так я пішла з салону і стала господинею триповерхового особняка.

Чоловік мене обожнював: постійно робив подарунки, возив в різні місця і просто не міг надивитися. І хоч для мене він так і не став кращим, я за нього зачепилася.

Відразу після першої річниці весілля Валерій підняв питання про дітей. Так як до цього він не був одружений і спадкоємців не було, він горів бажанням обзавестися одним.

Я не відмовляла, але і не хотіла цієї дитини. Дітей я і так не любила, а варто було уявити, що наша спільна дитина буде схожа на батька … Думала, взагалі полюбити не зможу.

Саме тоді я допустила одну єдину, але дуже серйозну помилку. А саме провела ніч з колишнім. Він був дуже гарним, і час від часу ми зустрічалися після весілля. Одного разу я вже була в положенні від нього, і я не думала, що це повториться. Про вагітність він так і не дізнався.

У підсумку Валерій в щасливому невіданні, а я в побоюваннях. Всі 9 місяців натхнений чоловік носив мене на руках. А коли малюк з’явився на світ, нічого не запідозрив. Хлопчик народився дуже красивим, і Валерій вирішив, що зовнішність він взяв від мене. Я ж видихнула з полегшенням і продовжила жити далі.

Все було просто відмінно. Валерій приносив все більше грошей, ми переїхали в інший будинок. Син виріс і поїхав за кордон на навчання. А коли час від часу приїжджав, міг з легкістю вразити своєю зовнішністю навіть моїх подруг.

І все було добре, поки я не випила зайвого з однією з приятельок по колишньому місцю роботи. Звали її Карина, ми час від часу спілкувалися. Я віддавала їй свій одяг, один раз навіть возила за кордон. Але подругою я б її ніколи не назвала.

Зрозуміло, вона мені заздрила, і я сама винна, що втратила пильність. Під дією напоїв я розповіла їй все як на духу, а вона непомітно включила диктофон.

Через 3 місяці я отримала поштою від чоловіка копію тесту ДНК і заяву про розлучення. Виявилося, весь цей час він уже був в курсі. Карина в ту ж ніч відправила йому запис нашої розмови, але спершу він вирішив сам з’ясувати правду.

Головне, він навіть виду не подавав, що щось не так. А я вже було вирішила, що обійшлося.

Ми розійшлися без з’ясувань відносин або скандалів. Просто підписали документи. Правда, тут же виявилося, що після розлучення мені нічого не залишиться. Ще тоді, не розібравшись, я підписала шлюбний контракт, за яким можу забрати тільки те, що мені купили в шлюбі. Тому переїзд в батьківську однушку дещо затягнувся.

Зараз я живу тільки з продажу своїх подарунків. Звичайно, їх достатньо, але ж це не життя.

Благо сина розлучення ніяк не торкнулася в фінансовому плані. Валерій як і раніше забезпечує мого сина і буде далі про нього піклуватися. А ось мене рідний син мене бачити не хоче. Це найболючіше.

Нещодавно я дізналася, що у Валерія нова молода дівчина. Вони вже живуть разом в нашому особняку і, за чутками, вона вагітна від нього.

Відчуваю себе старухою біля розбитого корита. Уявлення не маю, що робити.

You cannot copy content of this page