Весь цей час батько жив на дві сім’ї. Тепер він хоче жити з іншою жінкою. Моїй мамі він залишив будинок…

Мій батько все життя працював за кордоном. Я його майже не бачила, але все, що в мене є, це тільки завдяки йому – навчання, престижна робота та життя за кордоном. Мати теж ніколи не буда обділена, батько купив великий будинок і вона ніколи не працювала.

Коли він отримав роботу в США, батька ми не бачили кілька років – тільки телефонні дзвінки. Загалом тато пропрацював в Америці 15 років. В один з приїздів він сказав, що йде від моєї мами. Вона була в шоку, а потім кілька тижнів плакала.

Виявилося, що ще під час першої поїздки в США він зустрів жінку, яка його підтримувала у важкі періоди. Спочатку вони дружили, а згодом спілкування переросло у стосунки. Весь цей час батько жив на дві сім’ї. Тепер він хоче жити з іншою жінкою. Моїй мамі він залишив будинок.

А я ніяк не можу зрозуміти, як так можна було вчинити з моєю матір’ю? Вона все життя чекала його повернення, щоб нарешті пожити разом. Облаштовувала затишок в домі, мене виховувала, займалася господарством. Вона завжди мріяла, як проводитиме час вдвох з батьком, будуть подорожувати. Тепер цього всього немає, а людина, яку вона кохала все своє життя зрадила.

You cannot copy content of this page