Родинні історії

Виглядало так, наче я ремонт для свекрухи роблю. Зрозуміло, що у нас були свої думки з цього приводу…

В мене ніяк не клеїлися стосунки з мамою мого чоловіка. Вона завжди мала претензії до мене. Постійні настанови взагалі вибивали мене зі звичного ритму життя, але стали невіддільною частиною мого життя.

Коли я з чоловіком тільки переїхала у власну квартиру, то свекруха щодня приходила. Й не просто приходила чаювати чи допомогти, а розповідала як я маю господарювати, який ремонт зробити, як і що облаштувати.

Виглядало так, наче я ремонт для свекрухи роблю. Зрозуміло, що у нас були свої думки з цього приводу. Проте свекруху ніхто не хотів засмучувати, тому ми постійно удавали, що дотримуємося її порад. Принаймні цей метод співіснування допомагав обійтися без сварок.

Ми потихеньку зробили ремонт так, як хотіли. Але свекруха зачаїла на мене образу через це. Тепер при кожній нагоді вона знаходила, в чому звинуватити мене. То я не так помила підлогу, посуд чи вікна, то не таку вечерю приготувала, а то не так подивилася на неї, то ще щось.

Я не реагувала на образливі слова свекрухи. Я аж ніяк не хотіла конфлікту з чужою матір’ю. Але настав той день, коли свекруха мене довела і я не витримала. До нас у гості приїхали  мої батьки і ми запросили батьків мого чоловіка.

Спочатку все було добре, але за столом згодом свекруха почала дорікати моїй матері, що та не так мене виховала, що я нікудишня господиня. Тут в мене урвався терпець. Добре, що поряд була моя мама.

Саме вона вберегла мене від необдуманих висловлювань на адресу свекрухи. Вона тихцем покликала мене на кухню, попросивши допомоги з тортом. Мама висміяла слова свекрухи, пожартувала, нагадала, що я гарна господиня, прекрасно готую.

За її словами, мама мого чоловіка просто заздрить, що її роки вже пройшли, от і прискіпується. Ми повернулися з десертом, та свекруха знову почала говорити, що я все неправильно приготувала та не так засервірувала стіл. Я лише з посмішкою відповідала, що наступного разу все зробить так, як вона хоче.

До наступного візиту свекрухи я зробила все саме так, як вона хотіла. Приготувала обід суворо за її вказівками, але вона знов почала говорити, що все не так. Тоді ми вдвох обговорили ледь не кожен мій крок, і коли мама мого чоловіка зрозуміла, що все було саме так, як вона казала, то навіть вибачилася.

Я ще попросила кілька порад в неї і свекруха розцвіла. Після цього її як підмінили. Усі наступні зустрічі проходили у теплій затишній домашній атмосфері. Виявилося, що свекрусі просто потрібна була увага і все.

Вам також має сподобатись...