Взяв заначку дружини і поїхав в торгівельний центр прикупити собі нового одягу

Моя невістка – деспот. Вона відбирає у сина всі гроші, і іноді у Олега навіть на проїзд не вистачає, не те що на обід.

Лариса молода і розумна, їй 28 років, вона молодша сина на 5 років. Коли вони стали жити разом, Лариса встановила свої правила в сім’ї, а Олег і не заперечував.

Справа в тому, що в сім’ї у Лариси заведено складати зарплату у спільний бюджет. Вона каже, що так легше планувати витрати і розумно витрачати гроші.

Дітей у них ще немає, може, це й на краще. Обидва працюють. Олег у 33 роки пристойно заробляє. Зрозуміло, більше, ніж Лариса.

І вони живуть в невеликій однокімнатній квартирі, яку ми з чоловіком подарували синові поле закінчення університету. Ми знали, що він не пропаде і заробить на життя. А тепер він у мене гроші в борг бере.

Лариса носить на роботу контейнер, а у Олега на роботі їдальня, туди не прийнято ходити зі своєю їжею. Тільки Лара не дозволяє брати гроші зі спільного бюджету на обід. Каже, що так вони збанкрутують.

Як тільки Олег починає розмову з приводу грошей, все закінчується сльозами. Лариса ображається і влаштовує сцени, мовляв, а що буде, коли вона перестане заробляти. Невістку підтримує мама. Це вона їй порадила зробити сімейний бюджет спільним.

Ось тільки теща говорила про накопичення для того, щоб діти могли назбирати на житло більш просторе. Але гроші Лариса витрачає на свій розсуд.

Не тільки на їжу і проїзд, а й на косметику і собі на нові наряди. А мій син ходить в старій підлатаній футболці не перший рік.

Якось Олег прийшов в такому вигляді до нас, щоб допомогти ванну встановити з чоловіком. Знімає светр, а там футболка вся дірява, соромно глянути!

Я запитала, невже він на нову футболку не заробив. А він почервонів, каже: “Лариса сказала, що під светром не буде видно”. А Лариса собі на свята купує новий наряд, а синові дарує шкарпетки і гель для душу.

Олег дуже добрий і ніколи не створює конфліктних ситуацій. Але коли він прийшов і побачив в ящику шкарпетки, які він викинув через великі дірки, він сильно розлютився.

Ларочка, уявіть, дістала їх з відра для сміття і зашила, потім поклала в шафу. Тоді Олег взяв гроші з тумбочки і пішов в торгівельний центр за обновками.

А коли він повернувся, на столі лежала записка: “Я у мами. Повернуся, коли вибачишся “. Це і було останньою краплею.

Хіба він повинен ходити в лахмітті через таку економну дружину? Та й не економна вона зовсім, звичайна егоїстка, витрачає лише на себе.

А коли Олег на ній одружився, у Лари і приданого-то не було. Все мама купувала. А тепер вона дорвалася до грошей сина і захотіла спільний бюджет.

You cannot copy content of this page