Родинні історії

Я домогосподарка, молодша за чоловіка на 4 роки, симпатична, в близькості ні в чому йому не відмовляю, намагаюся доглядати за собою, вдома завжди легкий макіяж, укладання, фігура у мене як я вважаю, досить приваблива (ну животик є, борюся), все роблю по дому — і воду ношу, і сніг чистю, і готую непогано, навчаюсь у педагогічному

Намагаюся зрозуміти та пробачити чоловіка, але не можу. Я ніколи в житті не цікавилася взагалі історіями з Інтернету. Але так сталося, мені довелося шукати підтримки на цьому сайті.

Три місяці тому я дізналася, що мій чоловік відвідує різні сайти. Спочатку я вважала, що це тривало місяці три, але коли відкрила історію браузера у його старому телефоні, виявила, що це вже відбувається протягом трьох років.

Справа в тому, що ми живемо в селі і маємо низьку швидкість інтернету, так що гаджети ми освоїли зовсім недавно. І я на свій величезний жаль і не підозрювала про наявність історії браузера як такої. Чоловік мабуть також, тому не підчищав. І те, що я дізналася, просто жах.

Він практично щодня протягом трьох років дивиться різні відео для дорослих у будь-який вільний час, за моєї відсутності, навіть перебуваючи на роботі.

Я домогосподарка, молодша за нього на 4 роки, мені 34, симпатична, в близькості ні в чому йому не відмовляю, намагаюся доглядати за собою, вдома завжди легкий макіяж, укладання, фігура у мене як я вважаю, досить приваблива (ну животик є, борюся). Все роблю по дому — і воду ношу, і сніг чистю, і готую непогано, навчаюсь у педагогічному.

Але тепер все, моє життя впало, я почуваюся обдуреною, впала самооцінка. Думаю, розлучитися чи пробачити, намагаюся, але вибачити не можу. Він клянеться, що більше не буде, але, звичайно, я вже не вірю йому. Як він при цьому дивився мені в очі? В очі нашій дитині?

Вам також має сподобатись...