Я кохав свою дружину та вірив, що наш шлюб міцний, і лише зараз усвідомив, що це далеко не так. Це був найгірший період у моєму житті…

Я був у шлюбі вже шостий рік, коли помітив, що щось не так. На той момент я вже здогадувався, що наше сімейне життя підійшло до кінця, але не хотів у це вірити. Я довго говорив сам собі, що я це все вигадав. Але, на жаль, я мав рацію від самого початку.

Дітей в нас не було, тому ми жили своїм власним життям. Начебто ми були щасливі, мені принаймні так здавалося та й дружина іншого ніколи не казала. Все почалося з того, що кохана почала проводити майже весь свій вільний час без мене. Ми майже не бачилися.

Вона весь час почала проводити з подругами, а вдома лише ночувала. Іноді не відповідала на дзвінки та повідомлення. Почала писати дуже сухо, від чого мені краще не ставало. Вона стала відстороненою та відмовлялася розмовляти зі мною про її життя.

Мене почала з’їдати тривога. Я шукав причини в собі, в своїх діях, в своїх словах. Намагався зрозуміти, де ж я її образив, але відповіді не знаходив. Одного разу я прийшов додому, а дружини не було. На цьому мій терпець урвався і я вирішив  з’ясувати стосунки.

Коли вона повернулася, я сказав їй про свої почуття і спитав, що відбувається. Вона якийсь час мовчала, а зізналася, що більше не щаслива зі мною. Ці слова вразили мене як блискавка. Я не був готовий до такого. Після нашої розмови я був розбитий.

Я кохав свою дружину та вірив, що наш шлюб міцний, і лише зараз усвідомив, що це далеко не так. Це був найгірший період у моєму житті. Я не міг зрозуміти, що ж пішло не так. Я навіть звернувся до спеціаліста, алей це не спрацювало. Кохан вирішили піти і ніяк я її спинити не могла.

Коли ми підписали папери про розлучення, мені здалося, що частина мене зникла разом з нею. Ми розійшлися, і кожен із нас пішов своїм шляхом. Моє життя перетворилося на пекло, суцільний біль. Я все копирсався у минулому, щоб зрозуміти, що ж пішло не так.

Якось подзвонила колишня теща та спитала, чи зможу я прийняти її дочку назад. Розповіла, що з тим чоловіком, до якого вона пішла, стосунки погані, постійні сварки. Звичайно ж, я відповів ні. Для мене розлучення стало важким випробуванням. Ще раз це все проходити я не хочу, хоча люблю її, але пробачити ніколи не зможу.

You cannot copy content of this page