Я не коментуватиму ким мене назвали, але якщо завтра зустрінете тут історію про те, що невістка така сяка не готує, сама пельку запихає, то мабуть це про мене

Стала я якось робити гарячі бутерброди, діти ж їх люблять. Для мене, наприклад, в моєму дитинстві це взагалі був делікатес.

Нам готували таку справу не тому, що “мамі немає коли гратися з вами”, а по особливим випадкам.

Та хіба сучасним дітям це поясниш. Прийшли хто з роботи, хто з навчання, і давай просити їсти.

Поприходили всі, до слова о 5 годині, я вдома з’явилася о 8, тобто весь цей час всі шалено хотіли їсти і чекали на маму.

В магазин я забігти не встигла, вирішила готувати з того, що є. Ну от і подумала відразу про ці “чудо-бутери”.

І смачно, і дитинство можна згадати. Поки наліпила, загалом вийшло по 4 штуки на рильце.

Та мої не стали чекати, поки я буду засовувати їх в духовку, а відразу вхопили тарілку і помчали до телевізора, залишивши мені моє.

Я розуміла, що іншого виходу немає, адже нахапаються зараз, а в результаті голодні будуть. Покликала доньку допомогти картоплю почистити, але всі хором вони заявили, що вони вже не голодні.

Я ще раз перепитала і раптом у всіх почало горло боліти і руки віднімати. В морозилці я знайшла ще пів відра морозива, і заготовку на картоплю фрі, якраз мені б вистачило.

Зробила собі чаю, якраз картопля і бутери готові. Мої сидять на мене дивляться і облизуються.

Мама перед планшетом, з купою їжі, а діти і чоловік голодні, але ж у всіх горло, яке може бкти морозиво, і картоплф ніхто не хтів.

І тут за іронією долі заходить до нас в гості свекруха, як завжди без запрошення і бачить все це дійство…

Я не коментуватиму ким мене назвали, але якщо завтра зустрінете тут історію про те, що невістка така сяка не готує, сама пельку запихає, то мабуть це про мене.

You cannot copy content of this page