Родинні історії

Я зазначив, що непогано б онучці провести літо з бабусею, поки батьки відпочивають на морі. Але на моє здивування вона не погодилася з такою пропозицією

Моя теща мудра жінка і я її дуже поважаю. Коли я тільки одружився, то з острахом дивився на неї. Я багато чув нарікань від мого батька, від моїх знайомих, що їх тещі нестерпні, і я думав, що так завжди. На момент весілля мати моєї дружини була самотня, тому був впевнений, що вона стовідсотково візьметься за наше життя.

Йшов час, а теща майже не з’являлася. Вона лише щодня дзвонила моїй дружині, як це в них було заведено що до моєї появи, та й все. Згодом в нас народився первісток, і я думав, що от цей момент, коли теща почне вчити нас жити. Як же я помилявся. Вона лише купила ліжечко та неймовірну кількість пелюшок й далі займалася власним життям. Інколи сиділа з онучкою, якщо треба було.

Моїй донечці було вже три роки, коли я вмовив дружину поїхати за кордон відпочивати. Ми вдвох багато працювали та займалися дитиною, тому обрали лінивий пляжний відпочинок з системою «все включено». Я запропонував залишити нашу принцесу бабусі, тому поїхав до тещі, щоб попросити допомоги.

Купив цукерки, вона заварила смачний та запашний чай. Ми сиділи, розмовляли. Я зазначив, що непогано б онучці провести літо з бабусею, поки батьки відпочивають на морі. Але на моє здивування вона не погодилася з такою пропозицією.

Теща пояснила, що в мене не буде іншої можливості поїхати на море з трирічною донечкою, наступного року їй вже чотири, тобто вона вже буде трохи інша. Так я втрачу ціле літо спілкування з донькою. А ще через 15 років вона вже сама не захоче їхати зі мною на море. Вона швидко виросте, а я не матиму спогадів, як вперше завів, тримаючи її за руку, у хвилі прибою. Як вперше покладу їй на долоню мушлю чи ми побудуємо перший замок з піску. Послухавши тещу ми поїхали на море всією разом з донечкою.

Вам також має сподобатись...