Як відшити невістку, що скаржиться на сина

Наприкінці травня у сина був день народження. Зібралася вся сім’я, всі вітали, говорили тости. І ось черга дійшла до невістки.

Вона встає і каже: “Не пощастило мені з Вашим сином”, – я тільки рот від подиву розкрити встигла.

Що тут скажеш. Розпещена дружина зовсім совість втратила, вилізла синові на голову і ніжки звісила.

Вова одружився 4 роки тому, у них нещодавно народився син. Я ніколи не лізла в їх сімейне життя.

Невістка ще до весілля рік жила в нашому будинку. Вела себе гідно, здалася нам з чоловіком дуже порядною дівчиною.

Вона, як і Вовка, трудоголік. А на момент їхнього знайомства, син якраз отримав підвищення, став начальником. Природно, роботи додалося і Вова став приходити додому пізніше.

Аліна володіє невеликою мережею магазинів. Так що вдома вони тільки ночували. Минуло півроку, син одружуватися не збирався, та й ми з чоловіком його не квапили.

Якось приходить Аліна з роботи, я була вдома одна. Ми сіли пити чай, і Аліна мене питає, чому мій син не робить їй пропозицію. Я тоді відповіла те, що думала. Сказала, що це його особиста справа і що він сам повинен захотіти зробити цей крок.

І тут Аліна сказилася, почала говорити про Вову багато неприємних речей, у мене волосся стало дибки. Я тільки сказала їй, щоб в моїй присутності невістка ніколи більше так не виражалася про Вову.

На наступний день Аліна вибачалася. Про те, що трапилося, я не сказала ні синові, ні чоловікові, він у мене запальний, відразу б виставив дівчину за двері.

А потім Вова зважився зробити пропозицію, вони стали жити окремо і планувати весілля. У невістки батьки хороші, ми порозумілися. І начебто все було добре.

А проблеми в їх молодій сім’ї почалися відтоді, як Аліна завагітніла. Настрій у неї змінювався кожні півгодини.

Вова не знав, що робити, дзвонив мені, говорив, що Аліну все не влаштовує. Вона зривалася через кожну дрібницю на сина, коли той приходив з роботи. Зрозуміло, що з немовлям впоратися нелегко, він відбирає всі сили у матері, це пройде.

Через два місяці невістка дозволила приходити няньчити онука. Вона вийшла на роботу, просила посидіти з дитиною. Звичайно, мені тільки в радість.

Аліна залишала список всього, що треба зробити і чим годувати дитину, але завжди йшла незадоволена. На контакт не йшла, приходила з роботи, дякувала і мовчки закривала за мною двері. Я не стала на неї ображатися, вирішила віддати всю свою увагу онукові.

А ось недавно на дні народження Вови Аліна перед усіма заявила, що їй не пощастило з чоловіком. Мовляв, він егоїст, тільки про свою роботу і думає. Це все неприємно було, гості зробили вигляд, що нічого не чули, і почали гриміти виделками по тарілках.

Удвох подружжя їздили відпочивати на море, ми тим часом за онуком доглядали. А під час сімейних вечерь Аліна завжди чимось незадоволена і критикує Вову.

Я якось запитала його, чому він все це терпить. А Вова сказав, що невістка забере дитину і не дасть з нею бачитися. Так вона каже при кожній сварці.

За ці роки шлюбу Вова поволі ставав все похмурішим. Він перестав їздити у відрядження, тому що Аліна влаштовувала істерики, мовляв, він їздить по роботі і подорожує заодно, а вона в цей час з дитиною повинна сидіти.

Потім Вова відмовився від нової посади. Щоб більше часу з сім’єю проводити.

Мені каже, що втомився від усього, але боїться втратити дитину. Хіба можна його назвати підкаблучником, якщо дружина постійно шантажує дитиною? І як взагалі діяти в такій ситуації?

You cannot copy content of this page