Якщо він їде до свого міста до батьків, то мені здається, що він ходить до дитини та першої дружини, знаю, що дитина не винна в даній ситуації, але мені її перший шлюб не дає спокою, почуття, що я зайва

Перший шлюб мого хлопця не дає мені спокою. З хлопцем живемо разом. До мене він мав шлюб і зараз його доньці 2 роки. Його перша дружина не дозволяє бачитися з дитиною ні йому, ні його батькам і обірвала з ними всі зв’язки. Тільки фотографії у соцмережах.

Звичайно, він не говорить про це зі мною та з батьками при мені, і я не знаю всю правду. Він не показує виду, що переживає, а може йому це байдуже. Він намагається не говорити при мені про своє минуле.

Зараз у планах наша спільна дитина, але через те, що в нього вже є дитина від першого шлюбу, я не можу впоратися з думками в голові. Мені здається, що за моєю спиною він та його батьки розмовляють про це, але при цьому мене не присвячують, приховують все від мене.

Якщо він їде до свого міста до батьків, то мені здається, що він ходить до дитини та першої дружини. Я знаю, що дитина не винна в даній ситуації, але мені її перший шлюб не дає спокою. Почуття, що я зайва.

Він та його батьки приховують від мене все, він не показує своїх почуттів, може, і справді він нудьгує? А якщо я навіть дізнаюся, що він бачився з дитиною, то як мені бути?

Я намагаюся не думати, але все одно думки не дають спокою. Як мені ставиться у цієї ситуації? Як мені правильно себе поводити?

You cannot copy content of this page