Родинні історії

З невісткою якось не залагодилося в нас, внучку майже не бачимо. останні три роки син раптом перестав до нас заходити, вони стали жити дружніше, а ми з чоловіком залишилися за бортом їхнього життя

Син помирився із дружиною, але перестав із нами спілкуватися. Мені майже 60 років, моєму старшому синові скоро 40 років.

Не одружувався довго, все жив із нами, а у 28 років зустрів жінку з дитиною, зійшлися, але життя одразу якось не залагодилося. То жили разом, то розходились.

Він приходив до нас, на неї скаржився, ми підтримували його. Тривало це довго. Незважаючи на такі стосунки сина з невісткою, у них народилася і дочка.

З невісткою якось після цього не залагодилося в нас, внучку майже не бачимо. Останні три роки і він раптом перестав до нас бігати, не знаємо як, але вони стали жити дружніше, а ми з чоловіком залишилися за бортом їхнього життя.

І щоб я не робила зараз, він з нами, можна сказати, не спілкується зовсім, а невістка тим більше. Ми їм просто перестали існувати. Я намагалася і прощення просити, і дзвонити, але все марно.

Таке враження, що нас зовсім немає для них. Дуже боляче та прикро. Ми зовсім ні в чому не винні.

Він приходив до нас після їхньої сварки, ми не налаштовували, просто підтримували. Не виганяти ж було рідного сина з дому! Що робити? Як налагодити з ними стосунки?

Вам також має сподобатись...