З того часу ми не розмовляємо, син перестав мене провідувати. Я боюся, що втратила його

Схоже, я зламала життя своєму синові. Я так хотіла, щоб він одружився з гарною дівчиною, подарували мені онуків, але все пішло не за планом. Він познайомився з дівчиною в університеті. Вона мені так не подобалася і я була проти їх стосунків. Я неодноразово казала, що вона йому не пара, щоб він когось іншого знайшов

Мій син був невблаганний, захотів одружитися. Ледь вмовила дочекатися закінчення університету.  Після вишу він знайшов хорошу роботу і все ж таки зробив пропозицію цій дівчині. Тоді з’ясувалося, що вона при надії. Тут мені  стало все зрозуміло, що вона його навмисно окрутила, а дитина може й зовсім не його.

Синові треба було стати на ноги самому, а не заганяти себе на роботах заради сім’ї. Тоді я намагалася вмовити невістку відмовитися від усього й піти, в неї все життя попереду, а дитина не дасть здійснити плани. Дівчина не хотіла мене слухати.

Мій син жив із дружиною та дитиною навіть не у власній квартирі, а в орендованій. Я бачила, як йому важко, не хотіла миритися з тим, що він такий молодий і вибивається з сили. Він став дратівливим, швидко втомлювався. Це все я бачила, коли приходила в гості.

Щоб якось виправити ситуацію, я зробила тест на батьківство та віддала результати синові. Звичайно ж, дочка була не його і вони розійшлися.  Нарешті все було, як треба. Через два роки я познайомила його з дочкою подруги. Вони одружилися, але чомусь швидко розійшлися. Пізніше він одружився ще з однією дівчиною, але теж пішов від неї.

Син мій досі самотній. Його ж перша дружина вже має двох дітей та іншого чоловіка. Якось не зізналася, що підробила довідку з лікарні. В мене подружка лікар і все зробила. З того часу ми не розмовляємо, син перестав мене провідувати. Я боюся, що втратила його.

You cannot copy content of this page