Зараз ми товаришуємо з його пасією, незважаючи на те, що наш бувший скрипить зубами, бачачи своїх колишніх жінок разом

Нещодавно я дуже удачно, ні, не так як всі дівчата, я не вийшла заміж, я дуже удачно розлучилася.

З самого початку було ясно, що це не моя людина, та мій незмінний оптимізм, мій порив зробити світ навколо себе кращим, він зіграв зі мною поганий жарт.

Ось нашій сільній дитині 4 роки, а я не плачу в подушку, не кричу, не намагаюсь повернути чоловіка. Я співчуваю, співчуваю його новій обраниці. Та історія не про це.

Судом було призначено аліменти в сумі щось коло 1400 гривень. Звісно це не такі і великі гроші, і якщо наша держава, вибачте, рахує, що батько який жив у сім’ї витрачав на дитину таку суму, то в мене нема слів.

Кирило платив аліменти перших кілька місяців дуже справно. А потім зажадав, зараз впадете, щоб я розписала, куди ж я витрачаю такі несусвітні гроші, якщо працюю, отримую допомогу від держави, а дитя в садку.

На моєму місці інша б плюнула в обличчя, адже є суд, є постанова – будь добрий, плати. А я все ж, в пошуках здорового глузду в колишнього чоловіка взяла і розписала.

На аркуші в клітинку я не полінувалася вирахувати частину комунальних платежів на дитину, його харчування окрім садочку, хоча плату за садок теж внесла, не полінувалася зібрати чеки і виписки, на одяг, взуття, ліки.

Загальна сума за місяць вийшла біля 5 тисяч. Не багато, я згодна. Та все ж. Порахувати більш точно самі знаєте, не вийде.

Моя мама переконувала мене, що це нова “вискочка” чоловіка забажала такого звіту, та знаючи Кирила, як своїх 5 пальців, я розуміла – це його ідея.

Після цього ще кілька місяців він мене не турбував, а в двері подзвонила нова його жінка. Я відверто здивувалася, адже нічого спільного з нею, окрім колишнього в мене не було, а його життя мене наразі цікавило найменше.

Наталя з порогу простягнула мені мій же список:

– Дякую, ви відкрили мені очі, я навіть не знала з ким я живу. І знаєте, ви нікому не повинні нічого доводити.

У мене немає дітей, і дякувати Богу не буде від цього чоловіка. Я на мить уявила, якщо б раптом у нас розлучення, я з дитиною на руках, а він ось так…

Слова цієї жінки мене зачепили. Я себе відчула такою доброю феєю, яка відкрила очі дівчині на її майбутнє.

А вона виявилася дуже хорошою людиною, зараз ми товаришуємо, незважаючи на те, що наш бувший скрипить зубами, бачачи своїх колишніх жінок разом.

You cannot copy content of this page