Родинні історії

Згодом дочка почала поводитися зухвало. Постійно просила грошей у борг, але ніколи не віддавала…

Я та мій чоловік все життя самовіддано працювали. Лише на пенсії я відчула, що таке життя. Ми навіть поїхали за кордон подорожувати. А чом би й ні? Діти дорослі. Гроші накопичили за життя. Що ж ще робити, як не втілювати мрії? Ми точно заслуговуємо на відпочинок.

Як виявилося, моєму щастю рідна дочка була не рада. Вона з чоловіком живе в нашому будинку, бо рано стала мамою й одразу вискочила заміж. Їм треба було стати на ноги, тому й оселилися в нас, так і живуть. Ми допомагали їм грошима та гляділи онуків, дочка поралася по господарству, а мій зять працював майже кожного дня.

Згодом дочка почала поводитися зухвало. Постійно просила грошей у борг, але ніколи не віддавала. Звичайно, я ніколи не просила, але було дуже не приємно. Потім вона почала буквально вимагати гроші в нас, тому почалися сварки. Після нашого повернення з подорожі ми дуже посварилися.

Вона закидала нам, що ми життям насолоджуємося, а вони борги повіддавати не можуть. Ми дали доньці все та всіляко підтримували. Тоді я вирішила, що й копійки більше не дам. Ми з чоловіком точно заслужили на те, щоб мати можливість подбати про себе та насолодитися життям.

Вам також має сподобатись...