Чутки поширилися моментально, а через деякий час і за його межі. Потім через безліч знайомих вони дісталися і до дружини шефа…

Я була однією з тих співробітниць, у яких майже не було досвіду, але були кмітливість і хороші дані. Цим я і сподобалася більшій частині колективу. У міру товариська, у міру серйозна, досить миловидна і не дурна.

Шеф одразу звернув на мене увагу. На відміну від набридлих за роки співпраці жіночих обличь йому здавалося, що в мені було щось таке, від чого йому ставало приємно. Тому в якийсь моменту йому спало на думку приємно провести час.

Минуло два тижні і мене звільнили. Причому сталося це дуже раптово. Ще в п’ятницю всі прощалися зі мною, як зазвичай, а в понеділок я вже збирала речі. Ніхто не міг зрозуміти причину такого вчинку.

Чутки поширилися моментально, а через деякий час і за його межі. Потім через безліч знайомих вони дісталися і до дружини шефа, яка навіть не здивувалася. Вона давно мирилася з вибриками чоловіка, якого кохала.

Одного дня вона отримала повідомлення з невідомого номера про те, що її чоловік їй зраджує. Ми зустрілися наступного дня. Я розповіла про події, які призвели до швидкого звільнення з нової роботи.

Шеф у п’ятницю ввечері запропонував мені підвезти додому, але я не горіла бажанням залишатися наодинці з новим начальником, але хотіла опинитися вдома швидше. Коли ми під’їхали до під’їзду, Віктор шеф почав розпускати руки.

Я почала відбиватися і кричати. На щастя, керівник не захотів продовжувати боротьбу, а вигнав з авто і сказав, щоб я забрала речі в понеділок. Я б не писала його дружині, якби ця робота не була такою важливою.

Мені дуже потрібні були гроші. А тепер доводиться шукати найдоступніші підробітки, щоб хоч якось забезпечувати себе під час пошуку нової роботи. Я хотіла хоч трохи відновити справедливість.

Дружина шефа вислухала мене і навіть поспівчувала. А ще вона була вдячна за останню краплю, яка переповнила чашу її терпіння в цьому шлюбі. Шеф отримав папери про розлучення від кур’єра.

Того ж дня на пошту всіх співробітників прийшло повідомлення з посиланням на пост у соцмережах, де я чесно та відверто описувала свою ситуацію. Про фінансові проблеми, про роботу і про начальника.

Я розписала все, що сталося між нами. А також я розповіла про те потрясіння, через яке пройшла після звільнення. А потім сталося те, чого ніхто не очікував. У соцмережах з’явилися такі ж історії, від інших співробітниць.

Виявилося, що це далеко не перша його витівка. І що він досить часто вдавався до шантажу, якщо жінка відкидала його залицяння. Суспільний резонанс зіграв свою роль. Люди почали подавати скарги і звільнятися.

Шефа змусили залишити посаду, а його дружина просто виставила його речі за поріг і повідомила, що з ним зв’яжеться її адвокат. Більше вона не хотіла бачити цю людину. І була рада його позбутися.

You cannot copy content of this page