Чоловік ніяк не сприймає мого сина, почуттів до мене як таких немає. Разом ми прожили лише 3,5 роки

Мені 31 рік. У мене сім’я – син 9 років та громадянський чоловік, 39 років. Чоловік ніяк не сприймає мого сина, почуттів до мене як таких немає. Разом ми прожили лише 3,5 роки.

У листопаді минулого року до нас на роботу влаштувався чоловік, з ним у нас почалися стосунки. Дійшло до того, що одного разу я прийшла додому о 5-й годині ранку.

Скандал, намагався вигнати, навіть одяг розірвав на мені. Щось усередині мене клацнуло, і громадянський чоловік став для мене просто співмешканцем.

А в цього іншого я закохалася, він старший за мене на 14 років. Зустрічаємось досі. Я купила квартиру, йду від чоловіка, але не можу просто так піти, шкода його, хоча почуттів немає жодних.

Депресія жахлива, вранці плачу, тільки син тішить, заради нього живу. Але й інший чоловік не збирається розвивати стосунки, лише зустрічі, а мені потрібна сім’я. Як бути?

Душа болить, я не знаю, чи правильно я роблю, визначитися не можу. Боюся залишитись одна без чоловічого плеча. У нас немає сімейних психологів, а допомога мені так необхідна.

You cannot copy content of this page