-А що тут робить ця? Як я вже маю гроші і статус, то ти про мене згадала?

Карина і Костя зучтрічалися вже 4 роки. Він зі шкури ліз, аби вгодити дівчині. Сам з бідної сім’ї, та і Карину ростив тільки батько, мати захворіла і пішла, коли дитині було 2 рочки.

Батько дівчинки дуже прикипів до Кості. Та і батьки Кості любили майбутню невістку, що там казати. А тут, Костя пішов на бокс.

І якось так в нього почало виходити. От скільки з Кариною зустрічається, стільки і в боксі. Дівчина щиро раділа за його успіхи.

Костя в один з святкових днів Валентина запропонував коханій одружитися. Вона з насмішкою обіцяла подумати.

Але всі знали, що Вона пожартувала, адже вони кохали один одного, тому Костя і не образився. Єдине, що його тривожило- змагання.

Йому запропонували непоганий варіант, пів року тренувань, посиленого графіку, потім змагання, і якщо він себе гарно покаже – місце в місцевій школі боксу і паралельно вакансія фізрука в ліцеї.

Але тільки після навчання і змагань. Є одне але – пів року тренувань в іншій країні. Чехія, як країна гарна, але досить дорога для проживання, йому все оплочують, і квартиру і харчі, а от взяти з собою він її не може.

Не став казати цього Карині, аби не засмучувати. Йому дали на роздуми 2 тижні. Костя звісно, плекав в серці надію, що все якось вирішиться, що він гроші знайде чи ще щось, вони разом поїдуть.

Та не судилося. До останнього Карина не знала, поки мама Кості не розповіла. Кілька днів дівчина ходила сама не своя, а потім написала, що в неї є інший.

Костя дуже образився, навіть плакав, але гордість не дала нічого виправити. Він поїхав. Через пів року привіз в Україну кілька нагород. Коли прийшов додому, за святковим столом його чекала мама, тато і Карина.

-А що тут робить ця? Як я вже маю гроші і статус, то ти про мене згадала?

Карина вибігла в сльозах. Кості здалося, наче вона трішки піднабрала зайвих кіл. Батько Кості побіг за дівчиною, поки мама приводила сина до тями і розповідала все по порядку:

– Дитину чекає вона, від тебе. І не було в неї нікого, ніколи, за цих пів року багато змінилося, батько загинув, квартиру забрали.

Вона вже 4 місяці як в нас живе, тобі не казали, щоб не зірвався, не прилетів сюди. Це все для твого ж блага. Не даремно тобі батько казав, щоб ти там нікого не знайшов собі, а приїхав на Україну щастя шукати.

Костя взявся за голову, але ж дійсно, схоже було на правду. Бідна дівчинка, як важко їй було весь цей час. Але тепер все буде по-іншому.

You cannot copy content of this page