Багато разів дівчина намагалася в усьому зізнатися. Але дивлячись на те, як чоловік чуйно ​​ставиться до малюка і наскільки він щасливий, вона втрачала будь-яку рішучість

Надя з Вовою вже більше 20 років живуть душа в душу. Пара ніколи не свариться через дрібниці і для всіх знайомих є прикладом ідеальної родини. Можна було б сказати, що за весь цей час жоден з них ні разу не засумнівався в правильності свого вибору, якби не одне «але» …

В молодості Надія не була настільки ж палко закохана в свого обранця, як зараз. Їй здавалося, що їхні стосунки не переростуть в щось більше. А тому дівчина дозволяла собі зустрічатися з ще одним хлопцем, від якого згодом завагітніла.

До цього моменту Надія довго не могла вирішити, з ким із хлопців їй хочеться залишитися більше. А тепер все само собою стало на свої місця.

Здавалося, сама доля подала їй знак …

Розлучившись з Вовою, Надія повідомила другому кавалеру про майбутню радісну подію. Ось тільки майбутній батько сприйняв новину зовсім не так, як дівчина того очікувала.

Замість того, щоб вчинити як порядна людина, він просто зник з життя нашої героїні, залишивши її наодинці з гіркими роздумами про те, як їй тепер самій виховувати дитину і чи варто її взагалі залишати.

Дівчина вирішила порадитися з матір’ю, не уточнюючи ніяких деталей. Так що мама Наді, дізнавшись про вагітність доньки, відразу ж вирішила, що дитина від Вови. Про що, власне, і поспішила розповісти майбутньому зятю.

Володимир же відразу зробив Наді пропозицію і пообіцяв стати найкращим батьком у світі, якщо тільки вона дасть йому шанс.

І хоч дівчина з радістю прийняла пропозицію, усвідомивши свою колишню дурість, факт того, що причиною їх з Вовою відновлення відносин стала таємна зрада, не давав їй спокою ні до весілля, ні після.

Багато разів дівчина намагалася в усьому зізнатися. Але дивлячись на те, як чоловік чуйно ​​ставиться до малюка і наскільки він щасливий, вона втрачала будь-яку рішучість. І тривало так всі ці 20 з гаком років.

Кожен раз, спостерігаючи за тим, як сильно син з чоловіком прив’язані один до одного, Надя вирішувала відкласти неприємну розмову на потім.

Тепер Володимир серйозно хворий. За найоптимістичнішими прогнозами лікарів, жити йому залишилося не більше року. Надія розуміє, що ніколи себе не пробачить, якщо не розкриє йому всю правду.

Але з іншого боку, їй здається неправильним псувати останній рік життя коханого гіркою правдою. До того ж доведеться все розповісти і синові, а він навряд чи захоче спілкуватися з матір’ю після стількох років прожитих у брехні.

You cannot copy content of this page