Чоловіче добрий, чи я геть без Царя в голові? Ми провели гарно час, дякую, але не більше

Єгор крутив завжди жінками, як міг. В нього вже було 4 шлюби, від кожного по дитині. А тут Настя.

Молода, красива, ну, як красива, з лиця звісно, воду не пити, мається на увазі фігура є, розум на місці, таку і за 5 жінку не соромно взяти.

Настя ще не знала з ким зустрічається, ні про 4 дітей, ні про 4 жінок ні сном, ні духом. Якось спільні знайомі запросили пару в ресторан на якесь торжество.

Настя любила такі моменти, вона взагалі любила гарно погуляти, без зайвих напоїв так і всього. Просто людина така, весела, компанійська.

Дівчина давно чекала, що Єгор їй запропонує разом жити, чи хоча б якось стосунки в більш серйозне щось перевести, із статусу випадкових зустрічей, коли в них обох виходило і був час.

В цей день Єгор добряче набрався і довго говорив з кимось по телефону. А потім прийшов до гостей і промовив тост: “Я хочу побажати щастя імениннику, і зробити заяву.

Я – розлучаюся, як гарний тато буду платити аліменти по закону, по мінімалці. Все заради тебе, Настюха. Ти – кохання мого життя”…

Настя висмикнулася з обіймів Єгора і розсміялася. Як би тошно і важко їй не було, вона тримала себе на висоті.

Звісно вона не знала до того про жінок і дітей, а тут таке. А він, бачте, справжній чоловік, заради неї сім’ю покинув.

Всі думки в голові перемішалися, але це не заважало дівчині зробити правильний вибір.

-Чоловіче добрий, чи я геть без Царя в голові? Ми провели гарно час, дякую, але не більше.

Щоразу ти будеш кидати своїх жінок заради нового кохання? Будь ласка, тільки це без мене. Чи ти думаєш тільки тобі можна жінками користувтися?…

Настя, що їй було не притаманно, випила келих до дна, побажала щастя імениннику і пішла.

Звісно вдома вона виплакала всі очі, зате не втрапила в руки такого чоловіка. І це головне. Краще вже тиждень плакати, ніж потім страждали від сумнівного “щастя”.

You cannot copy content of this page