Історії про кохання, Смішні історії

Чоловік подякував і розповів, що подарував своїй дівчині кошеня, яке дуже линяє, а дружині пояснити звідки шерсть не зможе. Тут я зрозумів, про яке кошеня та яку дівчину йде мова…

Коли я був молодий, то зі мною сталася смішна і повчальна історія. Досі думаю, як я міг бути таким наївним. Я тоді мав гарний заробіток і зустрічався з милою, легкою та веселою дівчиною. В ті часи я жив з батьками і мене все влаштовувало – завжди смачна вечеря, напрасовані сорочки – ні про що не треба думати.

Дівчина моя мала свою власну квартиру, то ж інколи  я в неї залишався. Одного разу прийшов до коханої, а в неї маленьке пухнасте кошеня вдома. Я не дуже люблю котів через шерсть, яка просто всюди, а от моя дівчина їх обожнювала. В той же вечір ми купили лоток та миски для пухнастика.

Звичайно, після кожного візиту до неї я виходив весь у шерсті. Щоб якось врятувати ситуацію, я заховав у під’їзді щітку для одягу. Кожного разу як виходив від неї, то спочатку чистив одяг на першому поверсі, а тоді вже йшов у справах.

З часом я звик до кота, а він до мене. Кожного разу ліз мені на руки, коли я приходив. Якось він почав навіть мені подобатися. Почав думати, може нам все ж таки жити разом. Кіт у квартирі додавав затишку. Якось я запитав, а звідки взялося кошеня, на що дівчина відповіла, що знайшла на вулиці.

Пройшло ще кілька тижнів і я вже точно вирішив, що запропоную все ж таки жити разом. Купив великий букет троянд та пішов до коханої. Зайшовши до під’їзду, я помітив чоловіка, який намагався почистити його одяг. Мені стало його шкода, тому запропонував йому свою щітку.

Чоловік подякував і розповів, що подарував своїй дівчині кошеня, яке дуже линяє, а дружині пояснити звідки шерсть не зможе. Тут я зрозумів, про яке кошеня та яку дівчину йде мова. Ось так кіт допоміг мені дізнатися, що кохана мені зраджує. Я навіть не піднявся до її квартири. Просто вийшов на вулиці, викинув квіти та пішов до батьків. Звичайно, було неприємно, але якось пережив.

Вам також має сподобатись...