Чоловіки не змінюються. Ніколи. Ось вам і вся правда

Не всі чоловіки гарні у ліжку, більшість жінок це знає. Тоді виходить, що жінка із чоловіком заради грошей? Так. І не треба нам цього дорікати.

Під час вагітності і потім після народження дитини жінка на кілька років випадає зі звичного життя і, навіть якщо до вагітності вона могла себе забезпечити, то після народження дитини це в рази складніше, тому що при знайомстві з чоловіком фінансова сторона дуже важлива.

Крім цього, якщо чоловік добре заробляє, то у 90% випадків він не дурний. У плані побуту з чоловіком просто інтим, їжа, сон.

Почуття почуттями, але їсти хочеться завжди. Крім того, маніпулювати чоловіком легше, ніж ставити чоловікові ультиматум, влаштовувати істерики чи щось вимагати.

Але й нормальна жінка ніколи не дозволить собі принижувати свого чоловіка. Ніколи не відгукуватися про нього погано, особливо якщо справа стосується інтиму.

Принижувати чоловіка означає принижувати себе. Свого чоловіка треба тільки хвалити: при мамі, при подругах, при самому чоловікові.

А якщо тобі з ним погано, то це не поганий чоловік, а ви з ним різні. Більшість чоловіків прекрасні, а якщо хтось думає, що вони погані, тому варто поміняти своє сприйняття світу.

Погані чоловіки є, але важливо навчитися фільтрувати їх відразу, а не тішити своє самолюбство тим, що в житті з’явився шанувальник, який зміниться.

Чоловіки не змінюються. Ніколи. Ось вам і вся правда.

You cannot copy content of this page