Чому після п’ятдесяти діти і внуки перестають бути сенсом життя

Нарешті мені вдалося відшукати сенс життя. Мої подруги були здивовані, що це і не діти, і не внуки, і не чоловік. Хоча я знаю безліч прикладів, коли саме друга половинка стає сенсом життя після 50 років.

Але я думаю, що жінки просто бояться, що вони залишаться одні. Тому вибирають чоловіка в якості свого рятувального круга.

А моя історія склалася інакше. Проживши пристойну кількість років, я зрозуміла, що діти вже давно виросли. В один день покинули рідне гніздечко назавжди. А потім у них з’явилися і свої діти. Онуки ростуть настільки швидко, що я просто не хочу заважати.

Щоб зберегти хороші відносини з сім’єю, не варто лізти в чуже життя. Адже у кожного воно своє. До речі, діти поважають мою позицію і, швидше за все, навіть вдячні. А з чоловіком ми давно в розлученні. І я абсолютно не шкодую про наше спільне рішення. І я, і він щасливі.

Так що ж із заповітним сенсом життя? Все дуже просто. Я усвідомила, що потрібно жити тільки для себе. Адже кожен новий день може стати останнім.

Потрібно більше подорожувати, тому що нові місця дарують незабутні емоції та враження. Крім того, я зрозуміла, що не варто наповнювати своє життя за рахунок інших людей. Нехай це будуть діти або онуки, але це неправильно.

Головний висновок, до якого я прийшла після 50 років, це те, що я повинна бути здоровою. Тому що я щиро хочу дожити до 60, 70 і навіть 80 років. А для цього потрібна хороша фізична форма і міцне здоров’я. Причому як фізичне, так і ментальне. Крім того, я не хочу стати тягарем для своїх рідних. Не хочу, щоб за мною доглядали, як за немічною.

Мій новий сенс життя полягає в самому житті. Саме в моєму житті, яке я налагоджую за своїм планом. Зараз я активно займаюся оздоровленням свого організму.

Я хочу підтримувати себе у формі, а свій організм – в тонусі. Тому кожен мій ранок починається з зарядки і прогулянки на свіжому повітрі. Також я ходжу в басейн і почала пізнавати глибини йоги. Головне – знайти заняття, яке підійде саме тобі.

Діти і внуки захоплюються моїм прогресом. Я стала прикладом для наслідування, і це вище всяких похвал. Ось він – мій сенс життя.

You cannot copy content of this page