До декрету я працювала, і їм було добре, що я могла сама собі речі купити та інше, ну а тепер з мене вистачить, мій терпець урвався

Коли ми одружилися, від чоловіка батьків були гучні обіцянки, але природно після весілля та народження дитини всі обіцянки розчинилися.

Мій чоловік має брата. І нас на початку навіть не сповістили, про те, що у них спільна каса на всю сім’ю (тобто у брата своя сім’я, вони живуть з батьками, а ми живемо нібито окремо, але вони тягнуть гроші із заробітку мого чоловіка, прикриваючись тим, що куплять нам житло.

Я, звичайно, в ці казки не вірила, і зараз постало таке питання — поділ. Зважаючи на все, свекрусі та братові чоловікові було дуже зручно, коли мій чоловік віддавав їм усі гроші, але особисто мені, наприклад, не легше від цього.

Скажіть, як вирішити цю проблему? Сказати їм безпосередньо? Що робити, підкажіть, адже це нахабство.

Ми самі молода сім’я, тільки на ноги встаємо і так тягнути гроші на себе. А чому їм теж не піти працювати чи тільки вміють чекати на подачки.

Я про це все поговорила з чоловіком, але він у мене не настільки сильний характером, та й молодший у сім’ї, щоб щось вимагати чи висловлювати свою думку, а мені відповів, що поки що не час відокремлюватись тощо.

Але особисто мене, наприклад, засмучує, що мій чоловік віддає гроші свекрусі та братові, а я маю сама десь взяти.

До декрету я працювала, і їм було добре, що я могла сама собі речі купити та інше, ну а тепер з мене вистачить, мій терпець урвався. Мої батьки теж знають про все.

Підкажіть, як грамотно відстояти це питання, без сварок та скандалів.

You cannot copy content of this page