Історії про кохання, Смішні історії

Довелося брати кредит на моє ім’я, бо я працюю офіційно. Знайшла прекрасний тур майже за копійки…

Зі мною сталася така безглузда історія. Втратила купу грошей, але буде мені наука. Я зустрічалася зі своїм коханим тільки півроку і ми вирішили одружитися. Він працював в компанії свого батька і отримував пристойну заробітну плату. Але дорослішати ніхто не хотів.

Щодо весілля в мене була лише одна вимога – що це було казково. Шикарна сукня, як для принцеси, в залі з гарним інтер’єром, купою подарунків, салютом та з фотографом та відеооператором. Крім того, мала бути шикарна весільна подорож.

На все грошей не вистачало, а мій майбутній свекор відмовився додати грошей. Довелося брати кредит на моє ім’я, бо я працюю офіційно. Знайшла прекрасний тур майже за копійки. Була лише одна проблема – поїздка була до весілля, але це мене не зупинило.

Під час подорожі я зрозуміла, що ми не можемо жити разом. Проблемою став щоденний побут. Якщо на відпочинку все було так жахливо, то що ж буде, коли ми житимемо разом. Повернулися додому, скасували весілля, завдаток мені не повернули. Кредит так і залишився на мені, тепер виплачую. Отак і живу.

Вам також має сподобатись...