Родинні історії

Дружина досі живе в будинку моїх батьків і не хоче їхати. Ми пропонували їй купити окрему квартиру, але вона відмовилася…

Я нещодавно одружився і вся моя сім’я – батьки, брат та сестра живе в одному будинку. Я багато їздив у відрядження і під час одного з них я познайомився з дівчиною, яка підкорила мене з першого погляду. Мої батьки вірять у традиції, в тому числі й щодо вибору пари для дітей. Та я пішов проти правил, про що потім дуже пошкодував.

Все закрутилося дуже швидко. Ми зустрічалися кожного дня і вже за півтора місяця зіграли весілля, а там вже й дітей чекали. Я був неймовірно щасливий. Як і було заведено в моїй родині, ми переїхали до будинку моїх батьків. Спочатку все було добре, поки я знову не поїхав у відрядження в рідне місто моєї коханої.

Ось тоді я і дізнався правду про мою дружину. Виявилося, що вона була не така порядна, як я думав. Вона була знайома з багатьма чоловіками. Крім того, вона була невірна мені, коли приїжджала до батьків. Коли я повернувся додому, то поговорив з нею і вона зізналася. Скандал був дуже сильний, Дружина лаяла все і всіх. Врешті-решт вона вигнала мене зі спальні.

Тепер моя дружина говорить, що половина власності її. Я ж не живу більше вдома, тому винаймаю квартиру і плачу аліменти. Дружина досі живе в будинку моїх батьків і не хоче їхати. Ми пропонували їй купити окрему квартиру, але вона відмовилася.

Звичайно, можна було піти до суду та розлучитися, але мої батьки не дозволять це. Мати впевнена, що як вже зробив свій вибір, то маю вже тягти свій хрест, а не виганяти вагітну дружину з дому. Що робити, я навіть не можу уявити. Може й дитина не моя. Але ДНК-тест тільки після народження можна зробити.

Вам також має сподобатись...