Хочу поставити запитання: «Дівчата і жінки, ви здатні на кохання, на життя не тільки для себе коханих?»

Хочу поставити запитання: «Дівчата і жінки, ви здатні на кохання, на життя не тільки для себе коханих?».

Мені 30 років, я повністю зробив себе сам, і зовні, і внутрішньо. У мене хороша кар’єра, життя таке, яке я хочу. У мене є свої хобі, захоплення та інтереси, є певні цілі та амбіції, яких я досягаю. Але в особистому житті повний штиль.

Я абсолютно розчарувався у жінках. Вся віра в любов пропала після моїх минулих стосунків, досвідом рідних та близьких людей, і просто тим, що я бачу довкола. Скільки не вкладайся, яким хорошим не будь, однаково одне й те саме — брехня та невірність.

Так усе це набридло! Я, як і всі, хотів сім’ю та свій будинок, а в результаті будинок є, але зі стосунками не складається. І все по одному шаблону: або «сильна і незалежна» егоїстка, що емоційно тебе виснажує і грає тобою, або скандалістка і зрадниця з усіма витікаючими, або нерозумна, яка тягне у відносини минуле і намагається влаштувати своє життя за рахунок тебе, не звертаючи уваги на тебе та твої почуття

Вже навіть просто по-хорошому ставитися до них не можу, адже навіть зовні всі схожі як клони, мода фешн та інше, ні своєї «Я», ні своєї думки, ні своєї індивідуальності, тільки цей горезвісний «загальний» розум на всіх як у комах.

Тільки якщо у комах він працює, то у жінок він нагадує швидше якісь примітивні та безглузді скрипти з програмування.

Зв’язуватися з жінками старшими за себе ще гірше, те ж що і з ровесницями, тільки помножене на два і плюс веселі бонуси, у вигляді ненависті до чоловіків і бажання вичавити по максимуму і гаманець та емоції.

І всі як одна повторюють свої «святі заповіді» – «чоловік винен», «справжній чоловік», «жінку мають любити».

От і виходить, що жити краще одному, бо інакше тебе просто з’їдять та знищать. Нормальна дівчина — це такий раритет, що вже навіть знайти неможливо, а від тих, що довкола, хочеться перехреститися та бігти.

І начебто нормальна зовнішність, і заробляти вмію і можу забезпечити, і не бабник не забіяка, і любити вмію, а з особистим життям штиль повний. Хоча дивлячись на сучасних представниць прекрасної статі, напевно, воно і на краще.

You cannot copy content of this page