Хочуть знищити наш народ, та вітер віє в бік Росії. Що ж, отримайте наслідки свого “руського миру”. Скоро самі ж задихнуться від рук своїх

Хочуть знищити наш народ, та вітер віє в бік Росії. Що ж, отримайте наслідки свого “руського миру”. Скоро самі ж задихнуться від рук своїх.

Над нами Бог, над вами отруйна хмара.
Відтак, просто під час зйомок групи журналістів ТСН стався вибух в Рубіжному на Луганщині.

Відтак величезний гриб коричневого кольору піднявся в небо. Снаряд влучив в приватрі сектори цивільного мирного населення, при цьому зачепивши цистерни з азотом.

Одна з цистерн з ащотн кислотою вибухнула, внаслідок чого здійснився отруйний дим. І під цими парами ще ховались, та тримали оборону наші воїни.У руїнах, тоннах битого скла, вирвах і крові стоїть Рубіжне.

Порожні вигорілі будинки, вирви у дворах і на тротуарах. Кинуті речі, розбиті аптеки і магазини. І там досі живуть люди, не живуть, виживають.

Але вони чітко знають, що вони – то Україна. Знають хто їхні захисники. Та після вибуху, люди які ще не знають наслідків, не знають куди влучило, виходять на вулицю подихати повітрям.

Вони ще не знають, що воно переповнене азотом. Але як повідомляє Сергій Гайдай хмару практично відразу разом з димом віднесло в бік росії.

Наразі там дощова погода, тому все випаде в вигляді осадків – кажуть синоптики.

You cannot copy content of this page