Коли ми купили авто, то вона почала вимагати від чоловіка таку ж машину. На цьому фоні наші стосунки почали погіршуватися, а в сім’ї нової подруги почався розлад та проблеми з грошима

Після переїзду з чоловіком до нової квартири в будинку в мене не було ні друзів, ні знайомих. Та моя дочка потоваришувала з хлопчиком з нашого під’їзду. Родина була звичайна – мама майже весь час проводила вдома з дитиною, а тато працював – жили не гірше за інших. Так вийшло, що через дітей ми потоваришували сім’ями. Так я отримала нову подругу.

Все наче було добре, але якось я час від часу почала помічати певні дивацтва. Поведінка нової подружки почала змінюватися. Якщо я щось купляла, то це ж потім з’являлося в неї – прикраси, побутова техніка, одяг, парфуми тощо. Коли ми купили авто, то вона почала вимагати від чоловіка таку ж машину. На цьому фоні наші стосунки почали погіршуватися, а в сім’ї нової подруги почався розлад та проблеми з грошима.

Пройшов якийсь час і ми збиралися всією родиною у відпуску на курорт в іншу країну. Звичайно ж, про це дізналася моя подружка. Перед самим від’їздом вона прийшла до мене разом з сином. Хлопчик мав поганий вигляд, був дуже блідий та млявий.

Діти пішли гратися, але не пройшло й півгодини, як вона почала скаржитися на самопочуття та поспішила додому, бо ще збиратися в поїздку. Потім я дізналася від сусідів, що син моєї подружки хворів вже не перший день. Виявляється, вона привела хвору дитину, щоб заразити мою і зірвати відпустку?

Я була шокована. Невже вона аж настільки заздрила? Я такого не очікувала. Спілкуватись ми, звичайно ж, припинили. На щастя, тоді її план не спрацював. А от її син хворів майже два тижні, а з ними і вся її сім’я.

You cannot copy content of this page