Коли не можна переписувати квартиру на доньку

У нас з дочкою не надто теплі стосунки, особливо з тих пір, як вона вийшла заміж. А нещодавно вона стала привітнішою, почала частіше мене відвідувати. Минулого тижня вона привезла мені величезну сумку з продуктами, я тільки потім зрозуміла, до чого все це. Ася хоче, щоб я переписала на неї квартиру.

Мені скоро виповниться 70 років, я живу одна в двокімнатній квартирі, на яку свого часу заробила тяжкою працею. Моїй доньці Асі зараз 40 років, і вона давно заміжня. З чоловіком Ася живе у свекрухи, у них будинок з двома окремими входами.

Колись Ася хотіла, щоб я продала квартиру і віддала їй частину грошей, щоб вона накопичила на житло і з сім’єю в майбутньому жила окремо від батьків чоловіка.

Кілька тижнів вже, як Ася стала доброзичливою і милою, відвідує мене, допомагає. Вчора, Коли вона прийшла з сумкою продуктів, я здогадалася, до чого така поведінка.

Я і так збиралася заповідати квартиру доньці, більше у мене нікого немає, але чи варто оформляти дарчу зараз?

На даний момент у моєї дочки є дах над головою, свекри до неї добре ставляться, і на другу частину будинку ніхто не претендує. Коли мене не стане, Асі все одно дістанеться квартира, а там хай вирішує, що з нею робити.

Я б рада переписати на Асю квартиру, але боюся. Нещодавно трапився інцидент з сусідом. Він подарував онучці житло, а потім залишився на вулиці.

Доньку засмучувати не хочеться, та й проблем ніяких не хочеться, адже якщо оформити дарчу, я втрачу право на квартиру і мене можна буде виселити в будь-який момент. До того ж у мене таке відчуття, що зять тільки цього і чекає.

You cannot copy content of this page