Колишній чоловік змінює дружин і постійно каже дочці, що я винна у розлученні

Я була другою дружиною у чоловіка. Різниця у віці 7 років. Зареєстрували шлюб 2 роки тому. Дітей у першому шлюбі він не мав. Народилися улюблені діти.

Коли доньці було близько 6 років, а синові ось-ось мав виповнитися рік, чоловік подав на розлучення, посилаючись на відсутність порозуміння.

Працював у таксі почав пізніше звичайного приїжджати додому, намагався займатися мережевим маркетингом. Щось не виходило.

Налаштовувала його на хвилю йти на роботу з будівельної специфіки, він не хотів, бо хотів бути начальником, а не підлеглим і не міг уявити, як працює на висотках.

Не вистачило спільної мудрості обом. Для мене розлучення було болючим. Як так, двоє дітей піти та подати на розлучення, просто шок. Довелося вийти на роботу, коли синові було 1,5 роки.

Минуло 8 років. За цей час наш тато вже одружився втретє з жінкою з двома дітьми і через рік розлучився.

Через рік знову одружився вчетверте (у жінки троє дітей). У шлюбі вони менш як півроку. У його особисте життя я не втручаюсь.

Навпаки, коли у мене з’явилася кохана людина, свекруха та колишній чоловік почали налаштовувати дочку проти моїх стосунків. Свекруха висловлювала: «мама народить дитинку, возитимешся з нею».

Дочка хотіла сім’ю зі своїм татом. Було їй на той час 10 років, поводилася не дуже красиво по відношенню до мене. Мій обранець вживав усіх заходів, щоб бути дітям другом.

Сину він дуже подобався. Настав момент, коли мені сказали: “я так більше не можу”. Його колишня дружина теж через дитину впливала на нього, хоч сама кілька років тому подала на розлучення.

Результат: у мене не влаштоване особисте життя, хоч моє особисте життя – це мої діти. Колишній чоловік змінює дружин і постійно каже дочці, що я винна у розлученні.

Навіщо говорити це дитині, якщо вона щаслива? Я більше даю дітям. Дочка це усвідомлює і каже: «у тата менше можливостей, він менш вдалий, менше успішний у нього кредити, і мені не можна ні з ким починати стосунки».

Найбільше шкода сина, тому що немає чоловічого впливу, виховання. Найголовніше в цій історії, що страждають діти.

You cannot copy content of this page