Колишній прийшов до батьків чоловіка і сказав, що ми з ним листуємось

Я не могла забути перше кохання. Мені 36 років, 17 років я одружена. Це було перше кохання. Коли ми познайомилися, мені було 14 років, йому 17 років.

Майже п’ять років були разом. Подали заяву до РАГСу. У результаті ми розлучилися, причина – зрада.

Незабаром я почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком, а за півроку ми одружилися. Спочатку, мабуть, з півроку, він не давав себе знати, а потім почалося.

Ми жили спочатку у батьків чоловіка, він мені квіти через день підкидає, звичайно, ми з чоловіком лаялися. Потім він нам машину вночі розбив, чоловік його спіймав, була бійка, потім прийшов до батьків чоловіка і сказав, що ми з ним листуємось (ми з чоловіком їздили на заробітки).

Свєкор сказав: «Добре, покажи її повідомлення». Загалом, багато всього було, але парадокс — я його любила ще. Ні, ми не бачилися, не спілкувалися, але років десять, одружена я думала про нього.

І ось місяців вісім тому він мені написав у соц. мережі. Пройшло 17 років! У мене сім’я — чоловік та двоє дітей.

У нього дружина теж двоє дітей. Ми поспілкувалися про все, що не сказали один одному багато років тому. Попросив про зустріч, я місяць думала …

І ви знаєте я зрозуміла, що нехай краще він для мене залишиться тим же хлопчиком і мені не потрібні зустрічі з ним, я давно вже люблю свого чоловіка. Загалом, я не поїхала.

Зараз ми іноді листуємося, він покинув свою дружину з двома дітьми, у нього нове кохання. А я дякую Богові за те, що він мені послав мого чоловіка.

You cannot copy content of this page