Історії про кохання, Родинні історії

Колишня мого чоловіка має батьків, брата і купу подруг, які вічно приходили до неї в гості. З половиною її прохань могла б впоратися навіть дитина, але їй завжди потрібна допомога саме від мого коханого…

Я опинилася в ситуації, коли можу втратити коханого. Я боюся, що він повернеться до колишньої дружини, від якої раніше втік. На відміну від його колишньої, я добре заробляю та на шиї не сиджу. Стосунки в нас взаємні та рівнозначні.

Проблема криється в його колишній сім’ї. Я коханого не змушували кидати родину. Його колишня дружина хотіла третю дитину, але сама й дня не працювала, все було за кошти мого коханого. Грошей не вистачало, а його дружина вимагала все більше і більше.

От він і зібрав речі та поїхав на орендовану квартиру. Втім, віддавав частину зарплати дружині. Згодом вони все ж таки розлучилися. Тільки через якийсь час з ним познайомилися я і одразу почали жити разом у моїй квартирі.

У мене житло просторе, але чоловіча рука йому не завадила б. Деякий час ми справді жили душа в душу. Я дізналася про минуле свого чоловіка, але мені було байдуже. До того моменту, коли вперше за довгий час не зателефонувала його колишня.

Звичайний дзвінок від колишньої, якісь проблеми зі старшим сином у школі. Потрібно забрати, вислухати тираду від завуча та довезти додому. Ну що ж, всяке буває, заразом і з дитиною побачиться. Потім були й інші випадки, коли ніхто, крім мого коханого, не міг допомогти.

Колишня мого чоловіка має батьків, брата і купу подруг, які вічно приходили до неї в гості. З половиною її прохань могла б впоратися навіть дитина, але їй завжди потрібна допомога саме від мого коханого. Якось це дивно, чи не так?

До того ж чомусь усі родичі його колишньої були впевнені, що він ось-ось нагуляється і повернеться назад. Мовляв, це просто такий період. Хоча мені він казав, що йому не потрібні минулі стосунки.

Побачитися з дітьми на нейтральній території та без колишньої дружини — це максимум того, що він хоче. А те, що він так часто їздить допомагати  колишній, це просто такий у неї зараз період. Швидко вона розбереться, як жити одній, а поки йому потрібно трошки їй допомагати.

Але в моєму розумінні вона поводиться просто огидно. Використовувати роль жертви, щоб повернути чоловіка… Ну, що може бути підліше? В останній раз вона взагалі перейшла всі межі.

Подзвонила пізно ввечері. Я не знаю, про що була розмова, але коханий був роздратований, швидко зібрався і поїхав. Лише сказав, що син сильно захворів, і все. Усі вихідні він не брав слухавки. А в неділю прийшов весь пом’ятий.

Ось так, тепер я думаю про те, щоб щось змінити у стосунках, якщо не обірвати їх взагалі. Це що ж виходить? Бігатиме мій коханий до колишньої дружини, а жити в мене?

А ще його ж не було так довго. Може там і не хворий ніхто зовсім, а це просто такий спосіб легально провести час з колишньою? Я вже нічого не розумію.

Вам також має сподобатись...