Краща подруга прийшла до мого чоловіка, поки я ночувала у батьків

Ліна завжди була дуже товариською дівчиною. У старших класах школи ми імпонували одна одній, і це переросло в багаторічну дружбу. Навіть коли ми обидві вийшли на роботу після інституту, намагалися не втрачати можливості поспілкуватися.

Нас об’єднувала і спільна компанія. Якийсь час Ліна зустрічалася з одним хлопцем, а я з його другом. У підсумку через рік ми одружилися, а Ліна знайшла собі іншого хлопця.

Все було як завжди. Дружні посиденьки і пара келихів під розмови про жіноче. Здавалося, Ліну все влаштовує в її житті. Вона знову була в пошуках хлопця. Але я за неї навіть не переживала.

Нам було по 24 роки, часу попереду ще повно. Я ніколи не звертала уваги на те, що я в більш вигідному становищі, ніж вона. Правда, все ж без хвастощів не обійшлося. Але, як подруга, вона повинна була мене зрозуміти.

Одного разу мені довелося залишитися у батьків на ніч, так як я засиділася у них допізна, а їхати далеко. Написала чоловікові попередження і лягла спати. На наступний день, коли я повернулася, мене чекали дивні новини.

Чоловік розповів, що приблизно через півгодини, як я вляглася спати, до нас в квартиру постукали. Це була Ліна. Вона була явно під чаркою.

Чоловік впустив її і спробував привести в порядок. Він намагався дати їй води, але та почала плакати. Вона скаржилася, що нікому не потрібна, що самотня і що їй шалено погано. Потім вона зізналася, що вже давно закохана в мого чоловіка. Тут же почала пропонувати себе, запевняючи, що я ні про що взнаю.

Як запевняє чоловік, він тут же посадив Ліну в машину і відвіз її додому. Переконався, що вона зайшла в квартиру і відправився додому. Хотів написати мені прямо на місці, але не став турбувати посеред ночі.

Я була в шоці від поведінки Ліни. Для неї взагалі було дивно приходити в такому вигляді. Але те, що вона сказала! .. Ми багато разів обговорювали наше особисте життя. Вона не раз говорила, що мені пощастило з чоловіком. Я сприймала це як дружні почуття, але не більше.

В той же день я вирушила до Ліни. Вона відповіла, що взагалі не пам’ятає, чогось подібного. Чоловік в свою чергу більше не хоче бачити Ліну у нас вдома. Кому вірити, навіть не знаю.

Чоловікові немає сенсу мене обманювати, а ось їй … Тим більше, що вона все заперечує. Хотілося б списати все на її стан того вечора, але ж слова просто так не говорять.

Я відчуваю себе пригніченою. Виходить, весь цей час подруга приховувала від мене свої почуття і чекала моменту, щоб позалицятися до мого чоловіка. А я ж думала, що Ліна – моя найближча подруга.

І як після такого вірити людям?

You cannot copy content of this page