Кузина заявилася в гості без попередження, з’їла всі наші котлети, тепер чоловік залишиться без вечері

Все почалося з того, що моя двоюрідна сестра Ірина переїхала до нашого міста. Отримала у спадок квартиру і вирішила, що нема чого житлу стояти порожнім. Почала займатися ремонтом, пошуками роботи та іншими справами. Я цим дуже не цікавилася. У мене і так клопоту вистачає: будинок, чоловік, син-школяр.

Так, ми з чоловіком розраховували, що родичка покличе нас у гості, навіть обмірковували, який подарунок їй купити. Але натомість двоюрідна сестра з донькою прийшли в гості до нас. Без попередження заявились у суботу. Я вирішила трохи прибратися в будинку, але де вже тут. Довелося кидати усі справи, мити руки та садити любих гостей за стіл.

Звернулася до сина, щоб він збігав у магазин за тортом до чаю. Ірина заявила, що одного чаю з тортом буде мало, адже вони дуже голодні. А я дивлюся на неї і розумію, що в мене майже нічого немає, я ж нікого не чекала! Довелося діставати котлети, які чоловікові на вечерю приготувала.

Не встигла, як то кажуть, і оком моргнути, а котлети закінчилися. Довелося терміново розморожувати курку і готувати ще одну вечерю. Адже після того, як голодні гості “перекусили”, у холодильнику залишився лише вчорашній суп. Але чоловікові після роботи довелося почекати, адже вчасно приготувати курку я, звісно, ​​не встигла.

Але Ірина йти не поспішала. Виявилося, що пізно ввечері телевізором якесь шоу йде, яке вони з донькою дуже люблять. А телевізора вони ще не перевезли. Поки я міркувала, що відповісти, гості вже зручно влаштувалися на дивані. Знайшли потрібний канал і уважно вирячилися в екран.

Чоловік поскаржився, що телевізор голосно працює, я зайшла у вітальню і трохи зменшила звук. Але Ірина запротестовала, що їм нічого не чути, і все повернула назад. Пішли вони, коли вже було за північ. Залишалося сподіватися, що скоро цих гостей не побачимо …

Але вже за кілька днів, посеред тижня, а саме у вівторок, Ірина з донькою знову заявилися ближче до вечора. Як я зрозуміла, вони спеціально прийшли на вечерю, щоб точно не залишитися голодними. І пиріг, який я нещодавно спекла, і вагомий шматок шинки розтанули без сліду.

Коли пізно ввечері після чаювання сестра влаштувалася на дивані і потяглася за пультом, чоловік мовчати не став.

“Ніякого телевізора, я втомився, мені завтра рано вставати”, – твердо промовив чоловік, забираючи у моєї сестрички пульт.

“Хіба можна так гостей приймати?” – обурилася спочатку Ірина, але більше слів не знайшла, замовкла. Вони поспішно зібралися і пішли.

А вже наступного ранку мені стали дзвонити родичі, яким Ірина встигла наскаржитися. І з їхніх слів стало зрозуміло, що я найбезсовіша людина на світі. Адже замість того, щоб прийняти сестричку, дати притулок і нагодувати, я мало не голодною вигнала її на вулицю. Хоча вона без роботи, з дитиною, і їй взагалі зараз непросто…

Я ж себе винною не вважаю. Мені не шкода для двоюрідної сестри котлет або чаю, не страшно, якщо вона подивиться в мене телевізор. Але її нахабство, безцеремонність і нетактовність мені зовсім не подобаються. Адже як можна брати і приходити, коли тобі заманеться? Та ще й із порожніми руками!

You cannot copy content of this page