Літак затримувався вже більше ніж на 40 хвилин, а решта пасажирів обурювалися

Нещодавно моя подруга Марина літала на відпочинок до Єгипту. Але щоб вилетіти, Марині і її хлопцю Олегу довелося знатно «попітніти». Адже якась мадам зайняла місце подруги біля вікна і не бажала звідти йти.

«Ми все їй пояснили. Розповіли, де і яке місце розташоване. Але дамочка не бажала пересідати. І всього ж треба було зайняти саме своє крісло. Але ця жінка продовжувала гнути власну лінію ».

Марина обурювалася, адже просто обожнює літати, сидячи біля віконця. Вона попередньо забронювала конкретно це місце, але в літаку її чекало настільки прикре розчарування. Подруга намагалася донести думку до незворушної дами, але толку від цього не було. Умовляння Олега також не працювали, тому пара вирішила покликати бортпровідника.

Слова тендітної дівчини-бортпровідника для хамської пасажирки були дарма. Як об стіну горох. Вона продовжувала обурюватися і сидіти на місці Марини. Бортпровідник розуміла, що жінка не права, і всіма силами намагалася роз’яснити їй правильну нумерацію місць. Марина вирішила довести справу до кінця і попросила покликати старшого бортпровідника.

Слова старшого бортпровідника для нервової тітоньки теж не здалися надто переконливими. Вона перейшла на підвищені тони і вимагала показати їй документацію, де вказано, що її місце має бути саме там, куди попросили пересісти бортпровідники.

Літак затримувався вже більше ніж на 40 хвилин, а решта пасажирів обурювалися. Хтось намагався достукатися до совісті недбайливої ​​пасажирки, а хтось сердився і висловлював своє невдоволення в досить гучному тоні.

Бортпровідники попередили жінку, що викликали службу безпеки. Марина хвилювалася, адже сварка вийшла масштабна. Та й не хотіла, щоб через неї нудилися в літаку інші люди, які теж хотіли полетіти відпочивати. Через короткий час з’явилася служба безпеки і стала перевіряти посадочні документи жінки-скандалістки.

Ці співробітники попередили її, що якщо вона зараз не займе своє місце, то вони тут же знімуть її з рейсу. Але дама пішла на принцип.

На якийсь час в салоні запанувала підозріла тиша. Хтось із пасажирів знову невтішно відгукнувся про цю пасажирку і вона з криком, але пересіла на вказане місце. Марина і Олег зайняли свої місця, але жінка вмить перекинулася з моралями на молодих людей. Тривало це недовго і вже через пару митей в літаку з’явилася поліція.

Церемонитися з хамських дамою ніхто не став, її попросили забрати свої речі і пройти до виходу з літака. Пасажири аплодували.

You cannot copy content of this page